یادداشت ها

شاخصه ها برای حقانیت یا عدم حقانیت فرقه حلقه

در نمودار زیر شاخصه های سنجش حقانیت یا عدم حقانیت و یا صدق و کذب آموزه های عرفانی و درمانی فرقه ی حلقه آمده است.از آنجایی که در این فرقه عرفان و درمان در هم تنیده و توامان است باید برای بطلان هر کدام شاخصه ای ارائه داد.
با توجه به این نمودار آیا شما می توانید برای 4 مستطیل مقابل عرفان و درمان، اسنادی ارائه دهید؟

در قسمت مقالات می توانید اسناد کاملی را بیابید.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. حلقه ایها که قرآن را (نعوذبالله) نوشته ای متناقض از حضرت محمد (ص) می دانند (که البته دهان طاهری و اتباعش بشکند به حق خود قرآن و به حق خود پیامبر اکرم) و با عقل هم که قهر هستند و اساسا باورهای خود را بی ارتباط با پله ی عقل اعلام کرده اند؛ این از حیث عرفان. و از حیث درمان هم که نتوانسته اند پس از سالها فعالیت در داخل و خارج کشور آن را اثبات کنند و حتی یک مقاله معتبر در اثبات درمان در حلقه وجود ندارد و فقط می گویند صغری خانم خوب شد یا کبری خانم درمان شد! و خودشان می گویند و خودشان هم باور می کنند و لذت می برند! این هم از درمان در حلقه. در نتیجه عاقل بر باطل بودن فرقه حلقه شک نمی کند.

  2. سلام دقیقا همین است درمانی اتفاق نمی افتد چون فقط فکر است یعنی شخص فکر می‌کند خوب شده است ولی چرا مگر اشخاصی که وارد می شوند کیجند آنها از طریق ماهواره ها امواجی را به مغز این افراد مخابره می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا