یادداشت ها

تحلیلی از فرار حجت نجفی از مناظره

🔹مرتضی حجت نجفی مسئول کمیته ی دین پژوهی فرقه حلقه که مشخص نیست که تحصیلات حوزوی دارد یا خیر سالها برای اباطیل طاهری، تفسیر به رای از آیات و روایات تهیه می کرد.او که به حکم «همج رعاع» هر جا که به نفعش باشد مشی می کند امروزه از مناظره با منتقدین فرقه حلقه فراری است.

با نگاهی به پاورقی های کتاب موجودات غیرارگانیک و سایر آثار طاهری که نجفی به عنوان مسئول تطبیق آموزه های طاهری با دین آنان را جمع آوری کرده است به خوبی واضح است که وی بهره ای از دانش نداشته و از روایات مجهول و ضعیف السند برای تطبیق آموزه های طاهری با دین استفاده کرده است.

بی جهت نیست که از قدیم الایام گفته اند دو چیز بلای جان هستند، نیمچه طبیب و نیمچه ملا.یکی جان آدمی را می گیرد و دیگری روح آدمی را با دانش اندک و آلوده به خطایش می میراند.

بی شک اگر حجت نجفی به خود جرات دهد و در مناظره با منتقدین حاضر شود، کوس رسوایی حلقه به صدا در خواهد آمد و شیب انحطاط حلقه تندتر خواهد شد.

💎علی جعفری

نوشته های مشابه

12 دیدگاه

 1. اگه نیمچه ملایی مثل نجفی از مناظره فرار نکنه پس چه کسی فرار کنه!؟

 2. سلام. بعد میگن در ایران آزادی نیست و دهان ما را بسته اند! بیا همین ملای قلابی راحت کلیپش که به وضوح داره به مفسرین و علما توهین می کنه و میگه : (تاکید می کنم تفصیل آیات نه تفسیر) پخش میشه

 3. نجفی این نیمچه ملا در کلیپی که جدیدا منتشر کرده نزدیک بیست دقیقه جون کنده تا چرندیات مراد خود یعنی طاهری را ثابت کند که کسی حتی مشرکین و کافرین و ظالمین و بدعت گذاران و دشمنان خدا هم در آتش جهنم جاویدان نخواهند شد! چرا؟؟ چون: حلقوی ها معتقدند همه و همه در نهایت از جهنم رد شده با خدا (استغفرالله) به وحدت رسیده و خدا می شوند!!!!! یعنی (پناه بر خدا) شمر که سر مبارک آقامون امام حسین (ع) را بریده ،خدا می شود!!!!! ببینید چه می گویند این معاندان و منحرفین

 4. آقای نجفی الکی دست و پا نزن :
  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
  بسم الله الرحمن الرحیم
  ان الله لا یغفر ان یشرک به و یغفر ما دون ذلک لمن یشاء… : (النساء/48) : خداوند [هرگز] شرک را نمی بخشد؛ و ]اما[ پابین تر از آن را برای هرکس بخواهد [و شخص قابلیت داشته باشد] می بخشد…
  پس طاهری و طاهریون بهتر است خدا شدن را فراموش کنند و بدانند مشرکین باید به زودی با عدم بخشش الهی رو به رو شوند و در عذاب جاودانه باشند، مگر این که حقیقتا توبه کنند و جبران نمایند که آن وقت خدا را غفور و رحیم خواهند یافت.

 5. از مدیر محترم سایت نجات از حلقه خواهش می کنم درباره کامنت های من نظرشان را اعلام کنند. سپاس

 6. نجفی و هیچ حلقوی حاضر نمیشه با بچه شیعه ها مناظره کنه چون دست دشمنان قرآن و عترت خالی است

 7. بسمه تعالی.باعرض سلام.نجفی چه در مناظره شرکت بکنه چه نکنه بازنده است و این شمایید استاد که همیشه موفق خواهید بود به لطف و توجه ی خداوند سبحان و تبحرتون در گفتگوها و مناظره ها ماشاالله.

 8. قطعا نجفی وارد بحث و مناظره علمی -منطقی نمی شود، ولی به فرض که شد باید قول بدهد موجوداتش رو آمدند به طرف مقابل حمله ور نشود مثل مرادش طاهری که با لگد حمله ور شد به دوربین مستند حلقه ی شیطان.

 9. باسلام – در تایید کامنت کاربر (شیرین) باید عرض شود که یک آیه و یک روایت برای آنان که در دل خود غرض و مرضی ندارند کافی است که بخندند به ریش بی ریشه ی اشخاصی مثل (حجت نجفی) که کاسه لیس طاهری بوده و هستند و قبلا در تماس تلفنی که با هم داشتیم (قبل از بازداشت طاهری) مشخص شد که دروغ گویی بی شرم است و منافقی بی اصل و نصب است…

 10. بدون معطلی آن آیه (که شیرین خانم اشاره کرد) و روایت نورانی را عرض می کنم :
  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم
  ان الله لا یغفر ان یشرک به و یغفر ما دون ذلک لمن یشاء و من یشرک بالله فقد افتری اثما عظیما: قطعا خداوند شرک را نمی بخشد و (گناه) پایین تر از آن را برای هر که بخواهد می بخشد، و آن که برای خداوند، شریکی قرار دهد، گناه عظیمی مرتکب شده است. (نساء – آیه نورانی 48)

 11. حدیث :
  حضرت امام صادق (ع) فرمودند: انسان ها در قیامت سه دسته اند، یک دسته انسان هایی اند که در عالم حشر در آن هنگام که مردم درگیر مواقف و عوالم حشرند، تحت سایه ی خداوند و در جوار قرب حقند و نیاز به طی آن عوالم و مواقف ندارند چون آن مراحل را در این دنیا پشت سر گذاشتند. گروهی دیگر ، انسان هایی اند که باید از حساب و عذاب بگذرند که از آن جمله جهنم موقت است تا پس از تطهیر و تسویه در عالم قیامت به خدا برسند، و عده ای دیگر انسان هایی اند که چون مجموع وجودشان رو به غیر خدا داشته و در حال فرار از خداوند بوده اند، به قعر جهنم فرو خواهند رفت.
  (بحارالانوار – ج7 – ص 183 – روایت 31)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا