یادداشت ها

نمودار اتصالات فرقه ی حلقه

در فرقه ی حلقه در روش سلوکی شان پس از اینکه دین و آموزه های دینی را حذف می کنند آنچه در این نمودار آمده است را لازم می دانند و بدون مراحل این نمودار فرد نمی تواند عارف و درمانگر بشود.

توضیحات بیشتر این نمودار را در برنامه ی ناگفته های ادیان با کارشناسی حجت الاسلام شمشیری می توانید مشاهده بفرمائید.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام.من یکی ازشاهدینی هستم که اینجا در این سایت حضور دارم و میخواستم بگم من هیچکدام از این لوازمات را رعایت نکردم چون از هیچکدامشان اطلاع نداشتم وبرام هم اصلا جالب نبودن و نیستن.اما عرفان حلقه و مسترهای کافرش بدون اطلاعم و بدون کسب اجازه از من مخفیانه برام اتصال اعلام کردن و این یکی از بی شرفترین عملیه که میتونستن در حق یکی مرتکب بشن.در ضمن عارف و درمانگر هم نشدم فقط لعنت خدا را برجان خریدن .فقط همین.

  2. یک چیزی یادم اومد بگم.همونطور که گفتم من اصلا خبر نداشتم دارن بهم اتصال میدن.پس نتیجه میگیریم تمام این لوازماتی که طاهری گفته اصلااحتیاجی بهشون نیست چون بدون اونها هم اتصال انجام میگیره.در واقع بحث لوازمات و این حرفها فقط حقه بازی و فریب مردمه.برای جلب نظر مردم و تشویقشون برای قبول عرفان حلقه یک همچین نمایشی رو به اجرا میذارن و مثلا میخوان یک سری آیین ورسم و رسوم دروغین هم قبل از اتصال داشته باشن استاد اینها حتی میتونن با دیدن عکس مردم و شاید دونستن اسمشون هم بدون اطلاعشون بهشون اتصال بدن.یک مورد همین الان یادم اومد پس لوازمات همش دروغه.از دوستان گرامی که این کامنت رو میخونند تقاضا میکنم فریب حرفهای عرفان حلقه رو نخورند و به خدای سبحان فقط توکل داشته باشند و از شر شیطان فقط به او پناه ببرند.

  3. واسم اتصال زدن ۲بار نه کلاسی رفتم نه کاری
    چطور راحت بشم از دست این اتصالات؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا