یادداشت ها

وقتی علامه جوادی آملی پاسخ کج اندیشی های حلقه ای ها در استناد به نهج البلاغه را می دهد

   

نوشته های مشابه

16 دیدگاه

 1. خدا شما را خیر کثیر دهد که (به معنی واقعی کلمه) حجت را بر همه تمام می کنید.

 2. وکیل طاهری هم مثل خودش شگفت آوره ! چند وقت پیش علیزاده ادعا کرده که منصوری لاریجانی رو دیده و گفته چکیده گفته های طاهری رو بردم پیش آیت الله جوادی و ایشون دید و فرمود: (هیچ انحرافی نداره!)

 3. جناب شگفت زده بی تردید وکیل طاهری دروغ می گوید. هیچوقت علامه جوادی آملی نمی فرماید فرقه حلقه هیچ انحرافی ندارد. انحراف فرقه حلقه اظهر من الشمس است و چون این ها می دانند کارشان تمام است سعی می کنند با این شانتاژها یک دست و پایی زده باشند.

 4. باسلام. می خواستم قدردانی کنم از گردانندگان سایت نجات از حلقه که با اطلاع رسانی و روشنگری های خوب و دقیق خود، چشم افراد را به روی حقیقت باز می نمایید. همواره موفق باشید

 5. ما رفتیم کلاس عرفان حلقه تا عارف بشویم و شفایی هم پیدا کنیم ولی هیچکدام نشد!

 6. بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام.نور صفت خداونده یا اسم او؟آیا نور خدا شبیه به همین نوری است که ما میبینیم؟با توجه به سوره ی نور و توصیفی که خود ذات مقدس خداوند از نور خودش در این سوره آورده بین اسماء و صفاتش فقط نوره که دیده میشه ( در صورتی که مثل همین نوری باشه که ما میبینیم).صفات دیگه مثل رحمن و یا رحیم و غیره با چشم دیده نمیشن.

  1. سلام.بستگی به تقسیم بندی ما از اسم و صفات داره.معمولا سه نوع تقسیم بندی برا ی تمایز اسم از صفت وجود داره.اما هم میشه اسم دونست نور رو و هم صفت و دقیق ترش اینه که صفت هستش.و نور در اینجا از باب تشبیه به کار میره چون نور روشن کننده ی هر چیزی است و نیاز به روشن کننده ای هم نداره.این فقط یک تشبیه هستش.در حقیقت نور ،ظاهر بنفسه و مظهر لغيره است.

 7. کتاب فلسفه ی صدرا اثر کیه؟میشه لطفا اسم نویسنده اش را بفرمایید.حضرت آیت الله جوادی آملی نویسنده اش هستن؟

 8. امیدوارم آن دسته از حلقه ایها که خود را به خواب نزده اند بیدار شوند و توجه کنند به کلام علمای بزرگ اسلام (حفظ الله).
  آمین به حق قرآن الکریم و محمد و آله الطاهرین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا