تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (36)

بسم الله الرحمن الرحیم

شرح حال آسیب دیدگان فرقه ی حلقه

آسیب دیده شماره (36)

برادر سلام حلقه جدای از اذیت هایی که بچه هام کشیدن و دارن میکشن واسه من یک نفع بزرگ داشت »1 از کفر دست برداشتم چون با علم به اینکه در قرآن جن اومده ولی با این وجود جن رو انکار میکردم و میگفتم خرافاته و یا منظور قرآن از جن افکار پلید و وجدان و حس ششمه ولی الآن ایمان دارم که جن وجود داره . 2 از مورده 1 مهمتر منی که به هیچ خدا و پیغمبر و امامی اعتقاد نداشتم و چپ و راست با انواع و اقسام بیان ها کفر  میکردم , با  4 تا آقا و بانوی معتقد آشنا شدم و اینان با بیان و کلام و رفتارشان روزنه های نور ایمان رو دوباره در دلم روشن کردند , سالیان سال بود که هیچ اشکی برای ائمه نریخته بودم ولی الآن آهنگای شاهین نجفی رو از فلشم پاک کردم و توی ماشینم مداحی گوش میدم , وقتی به پروفایلهاتون و پیام ها تون نگاه میکنم و میخونم حالی روحانی پیدا میکنم و دلم روشن میشه چون دیدم دارید مباحثه میکنید بقیه حرفام رو الآن فرستادم : نه اینکه بگم شما ها قدیسن , نه, ولی سالیان زیادیه با کسانی رفاقت کردم  که جز دروغ و دونگ به خدا و قرآن و ائمه نبستن , مانند حلقه ایها نصف از قرآن و روایات میگفتند و بقیش رو خودشون اضافه میکردن و اینگونه همه چیز اسلام را رد میکردند  و به دنبال آن ها من هم … . اما حالا دارم با کسانی دوست شدم که دارند از اسلام واقعیتش رو میگن و به دنبال حقیقت اسلامند , خداوندا سپاس که فراموشم نکردی  خدایا شکرت نه به اندازه بزرگی خطا هایم شکرت به اندازه بزرگی و رحمانیت و رحیمیتت , شکرت به اندازه ای که کبیری و کریم , حلقه مسیری بود که من را به شما معرفی کرد , به امید خدا فردا صبح بلند میشم واسه نماز. 1 ماهه پیش بهترین تفریحم سره کار این بود که بشینم و نماز خواند و روضه رفتنه  همکارام رو مسخره کنم , ولی با تشکر از خدا و رسولش که الآن امام مهدی قائم هستش خودم میخوام فردا نماز بخونم.

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. سلام . ببخشید دوست عزیز من از شما یک سوال داشتم . ینی تمام این چیزایی که راجب عرفان حلقه میگن که همش کفر و فایده درسته ؟

  2. سلام . ببخشید دوست عزیز من از شما یک سوال داشتم . ینی تمام این چیزایی که راجب عرفان حلقه میگن که همش کفر و فساده درسته ؟

  3. سلام دوست عزیز . من یک سوال داشتم . یعنی تمام این حرفایی که راجب این فرقه میزنن که آدمو گمراه میکنه و اصلا به خدا ربط نداره درسته؟

  4. سلام دوست عزیز . من یک سوال داشتم . یعنی تمام این حرفایی که راجب این فرقه میزنن که آدمو گمراه میکنه و اصلا به خدا ربط نداره درسته ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا