تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (34)

بسم الله الرحمن الرحیم

شرح حال آسیب دیدگان فرقه ی حلقه

آسیب دیده شماره (34)

کاربرقاسمی

با سلام خدمت دوستان عزیز.و همچنین خدمت مهسا خانم سلام عرض میکنم.

اگه اجازه بدید بنده هم تجربم رو براتون تعریف کنم.تجربه بسیار تلخ!

بنده از طریق یک دوست صمیمى که سالهاست با هم هستیم،متأسفانه وارد این اتصال و فرقه شدم.چند باری بهم پیشنهاد داد که بیا با هم بریم ،کلاسامون خیلی خوبه و اینا و من مخالفت میکردم و میگفتم،دلیلی نمی بینم،نیازی هم ندارم.من با ارتباط با خدا و ائمه زندگی آرومی دارم و مشکلی هم ندارم و دنبال چیز دیگه ای هم نیستم.

اما نمیفهمیدم دوستم چرا انقدر اصرار داره.تا اینکه به پیشنهادش بعداز چند بار،گفتم باشه.پیش خودم گفتم من که مشکلی ندارم،میرم و هیچ تأثیری هم نخواهم گرفت.اگه راه خدا باشه که فرق نمیکنه چه راهی باشه.اگرم غلط بهش میگم ازین راه برگرده.اما من اصلا فکرشم نمیکردم،انقد خطرناک باشه!

تا اینکه روز اربعین،باهاش رفتم.خونه یکی از مسترهاشون ودیدم که همه ظاهرا مسترند.و به این کلاسها میکده میگفتن.اکثرا بی حجاب بودن و چند تا آقا هم بینشون بود.خلاصه شروع کردن به اتصالها،منم چشمامو بستم.

بعد هرکس تعریف میکرد چی دیده

اتصال اول و دوم،برای بار سوم که اسمش فرق داشت،من به آنی که چشمم رو بستم،احساس کردم کاسه سرم بلند شد و نفس نفس زدم و ناخود آگاه جیغ میکشیدم،یه نفس.فقط یادمه تو حال خودم نبودم.

دیدم همه حالشون بده و صداهای عجیبی میاد.دستام سر شده بود.وقتی به خودم اومدم،دوستم گفت ما نمیدونیم این چیه!شاید روح سرگردان درونته اما خوب میشی!

فقط رفتی خونه دائما اتصال بگیر.وقتی برگشتم خونه یک ساعت بعد شروع کردم به لرزیدن،مثل رعشه.انگار از چیزی درونم میترسیدم.احساس فرار،جنون،بهم دست میداد.احساس حمله تو وجودم،داشتم دیوونه میشدم.تا صبح حالم به هم میخورد.اصلا خوابم نمیبرد.تا فردا من رو تو اتصالا نگه داشتن و میگفتن باید بمونی تا خوب بشی.صبح که شد به هر بدبختی نمازم رو خوندم.چه نمازی!!اصلا تو حال خودم نبودم اما به هر زوری بود دولا و راست میشدم.نمیتونستم خدارو صدا بزنم

انگار تو درونم یه چیزی میگفت نترس.اما قدرت غلبه نداشتم.احساس کردم هرچقدر به خدا نزدیکتر بش حالم بهتر میشه.اما نمیتونستم.قرآن رو بغل کردم.خوندم بزور چند آیه.به دوستم زنگ زدم و گفتم این غلط رو دیگه تکرار نکن

به من گفت این تو نیستی،این روح سرگردانه که فهمیده میخواد بره

تو رو منع میکنه.گفتم هرچی که هست من رو از خدا جدا کرده.دیگه نمیخوام.به هر حال که  به زور نمازمو میخوندم. مدام وضو میگرفتم.گریه میکردم و به بچه هام میگفتم،گناه نکنید،گناه آدمو بدبخت میکنه

از هرچی که منو از خدا دور میکرد ترسیده بودم.مدام ذکر گفتم و گفتم.بعد از دوروز حالم خوب شد.بعد مراجعه کردم به اینترنت و سایت نجات از حلقه رو پیدا کردم

اطلاعات پیدا کردم و فهمیدم ،ابتدا به دروغ آدما رو گرفتار میکنن،بعد میگن باید بمونی که خوب بشی

مسترهاشونم چون با شیطان هم کاسه شدن دیگه مشکلی ندارن

فقط مأموریت دارن،بقیه رو منحرف کنند

من از مسئولین تقاضا دارم،اطلاعات بیشتری در این زمینه به مردم بدهند و مردم رو آگاه کنند،تا دچار این همه آسیب نشن جوانها.این راهیه که هرکس گرفتارش بشه بدبختی داره و همچنین خواهشمندم مسئولین برخورد جدی با طاهری و مسترهاش انجام بدن.این مسأله شوخی نیست.جامعه در خطره!!

جوونامون هم باید آگاه و هوشمندانه رفتار کنن،بفهمند که چقدر خطراتی ممکنه دنبالشون باشه.

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. سردسته حلقه خودپرست است. او به خود دعوت می کرد نه به خدا. چنان خودپرستی اش زیاد بود که حاضر شد شیاطین را که با آنها ارتباط داشت به زندگی مردم وارد کند و آنان را دچار مشکل روحی کند. وای بر او و وای بر او و وای بر او و همدستانش

 2. تنها راه آسیب ندیدن مردم از این فرقه های شیطانی اول این است که مردم را آگاه کنیم و عرفان و معنویت دینی و اصیل را با زبانی همه فهم به آنها عرضه نماییم و مردم را با روایات و آیات قرآن آشنا کنیم دوم این که به جایی برسیم که هیچ خلع قانونی دست و پا گیری در مقابل برخورد با بدعت گذاران وجود نداشته باشد تا بتوان با قدرت و قوت با این گونه افراد و هم دستانش مقابله کرد.

 3. سلام .توی این مملکت مافیای شیطانی برقرار شده.دارن دین و مذهب رو از بین میبرن.از مسئولین هم دیگه کمک نخواهیم بهتره چه بسا اونها هم عده ایی شون با شیطان و طاهری همدست باشند و به درخواست کمک ما آسیب دیدگان وقعی نمیذارن.باید حضرت صاحب الزمان عج ولی امر مسلمین جهان حضرت حجت عج بیان و به این موضوع رسیدگی کنن.حتما از این ماجراها خبر دارن و به وقتش به همه ی این مسائل رسیدگی میکنن انشاالله.حق طاهری رو میزارن کف دستش و مسترهای شیطانشو به سزای اعمالشون میرسونن تا دیگه از این غلطهای زیادی نکنن.اللهم عجل لولیک الفرج.

 4. سلام خانم یا آقای ش. جعفری
  همه چیز رو که نباید بزاریم تا امام زمان عج بیان درست کنن. ما باید از منتظران خوب آقا باشیم. منتظر خوب ،دست روی دست نمی ذاره. بنظرم بهتره این موجی که چند وقت هست که از طرف آسیب دیده ها شروع شده در شهرها و بنر می زنن و چهره پلید طاهری و طاهریون رو افشا می کنن وسیع تر ادامه دار باشه ، خودش کمک بزرگی هستش و دست آخر این خروش مردمی بیدار می کنه دستگاه های فرهنگی و قضایی رو.

  1. سلام خانم یا آقای امیدوار.شما ازکجا مطلع هستید حضرت ولی امر مسلمین عج کی ظهور میکنند ؟چرا ظهورشونو اینقدر دور میبینید؟چرا کمک کردن ایشان را در عصر کنونی غیرقابل باور میدانید؟ما منتظریم ایشان هم منتظرند و شیعیانشان را تنها نمیگذارن.حتما غم و رنج ما رو میبینن و حتما در این امور داخل میشوند و رسیدگی میفرمایند.ما اگر از کسانی باشیم که ظهورشان را دور ببینیم از منتظران خوب نیستیم.

   1. حضرت صاحب الزمان عج خودشان میدانند از چه طریق و چگونه و چه وقت به داد شیعیانشان برسن.حتما لازم نیست ظهور کنند تا به کمکمون بیان.ایشان با روش های خاص خودشان به امور رسیدگی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا