کاریکاتور

١۵) مخالفت با ذکر در کلاس های حلقه

مخالفت با ذکر در کلاس های حلقه

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. سلام چرا طاهری مریدانش را در حال اتصال ذکر منع نکند!؟ ذکر، سپری است در برابر شیطان و حفاظی است که مومن را از شر شیاطین حفظ می کند و دل را جلا می دهد و موجب تقرب انسان به الله تبارک و تعالی میشود. خب، با این وصف (ذکر) هیچ جایی در آموزه های حلقه نمی تواند داشته باشد.

 2. سلام.
  ببینید تو کل حرف های طاهری ، چند آیه قرآن مجید و روایت شریف آمده. آیا به قدر انگشتان دو دست آیه و روایت آمده؟ تازه آن سه-چهار آیه ای هم که آمده، تفسیر به رای شده و جهت فریب. ما که نباید خدای یکتا و رسول خدا ص و امامان ع را رها کنیم و آخرت و عاقبت خود را بسپاریم به دست امثال طاهری معلوم الحال.

 3. باعرض سلام
  خداوند متعال شما را خیر دهد. امام زمان حضرت حجت بن الحسن عج از شما خشنود باشد. موذیانه ترین فرقه شبه عرفانی در کشور ما، همین فرقه ضاله حلقه است. شخص مدتی پس از ورود به این جریان فریبنده ی خطرناک، کاملا خلع سلاح میشود و معمولا قربانی متعلق به قشری جامعه است که آگاهی بسیار کمی از دین اسلام دارد. طرف به امید درمان شدن یا عارف شدن ،جذب می شود و بعد بیچاره اش می کنند. بدون این که احساس کند، در دام شیطان افتاده و از خدا و اولیای خدا دور می افتد.
  باید بطور جدی با طاهری و مسترهای فرصت طلبش برخورد شود تا اولا دست و پایشان را جمع کنند و ثانیا درس عبرتی شود برای افراد و گروه هایی که دنبال ایجاد فرقه ضد دینی – عرفانی هستند.
  متشکرم.

 4. سلام می کنم به شما عزیزان و خدا قوت. مستند (حلقه شیطان) که از سیما پخش شد خیلی روشنگر بود و مهم ترین آن رو شدن شخصیت اقای طاهری که گفته بود با جبرئیل در ارتباط نزدیک است،بود. اگر او ارتباط داشت که این کارها را با سوال کننده ها نمی کرد و به قول حلقه ای ها آنقدر (دشارژ) نمی شد و (کنترل ذهن) داشت..!

 5. باسلام.. در آینده نیز این گونه گروهک ها درست خواهد شد. در گذشته هم آمدند و رفتند . عمده این است که یادمان نرود که پیامبر خاتم صلوات الله علیه و آله فرمودند: می روم و بین شما دو چیز گرانسنگ باقی می گذارم که اگر به آن دو چنگ بزنید هرگز گمراه نمیشوید؛ قرآن و عترتم اهل بیتم. *این فرمایش مورد قبول همه مسلمین اعم از شیع و سنی است

 6. طراح عرفان حلقه، واسطه فیض بودن معصومین ‘ع’ را با معرفی شبکه شعور کیهانی بعنوان تنها واسطه، نفی می کند و تازه برای وصل شدن به همین شبکه شعور کیهانی هم، می گوید چاره ای ندارید که توسط من به آن وصل شوید!!! یعنی باید خلق الله برای رسیدن به خدا، اول سیبیل طراح عرفان حلقه را با دادن شهریه چرب کنند!!!!!! عجیب و غریب تر اینکه در جایی دیگر می گوید اصلا واسطه نیاز نیست!!!!!!!!!!! من معتقدم خودش هم آخر نفهمیده که چه گفته….!!!!!!!!!!!!!!!

 7. بله به قولا اگر واسطه نیاز نیست چرا خود طاهری باید حتما واسطه شود ؟؟؟؟ مردم باید عقل را در هر امری داور کنند

 8. آدم وقتی ذکر میگه به یاد خداست،و هر که به یاد خدا باشه نمی تونه به حلقه فرادرمانی وصل بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا