کاریکاتور

22) محمد علی طاهری در دانشگاه ترکیه در حال درگیری با استادش

نوشته های مشابه

18 دیدگاه

  1. طاهری که تقصیری نداره ، روح سرگردون “شعبون بی مخ” مقصره که رفته تو تن طاهری و مجبورش می کنه بپره یقه مردم رو بگیره بکشه یا بپره هوا و با لگد بره تو دوربین مستند حلقه ی شیطان.

  2. اونجا هم که طاهری دست به خودکشی زد باز کار خودش نبوده، کار روح سرگردون اون آدم بدی بوده که خودش را کشته و رفته تو تن و بدن طاهری، و کاری کرده طاهری خودکشی کنه.

  3. یکی از مسترها باید یه اتصال بده به طاهری بلکه ویروس های غیر ارگانیکش ببرون ریخته بشه!

  4. یا یه مستر (به قول خودشون “پنجه طلا!) یه 2+ اعلام کنه واسه طاهری که ارواح سرگردونش برنامه دنبال کارشون!

  5. به قول استاد شمشیری که در شبکه ولایت گفتن هنر طاهری فقط لگد زدن به دوربین مستند حلقه شیطان نیست، با دیگران هم درگیر شده!!!!!!!

  6. به نظر من فقط کسانی که با دایر کردن کلاس های زیر زمینی و غیر قانونی پول در می آورند و دنبال کاسبی هستند الکی طاهری را عارف می نامند و از وی دفاع می کنند و خود را سینه چاک او جا می زنند! وگرنه کسی این شخص را با این اخلاق و رفتار نمی تواند حتی یک آدم عادی فرض کند چه برسد به عارف!

  7. با طرفداران طاهری که در مورد لگد زدن طاهری به دوربین مستند حلقه شیطان حرف می زنیم نمی دونن چی بگن! میگن: آخه ، چیزه، کشف رمز داره، کدوم، نه، ولی… !!!

  8. این هم عوارض ارتباط با شبکه منفی. تنها راه درمان روان طاهری اینه که توبه کنه و شروع کنه به خوندن نماز اول وقت و در اماکن زیارتی بنشینه و توسل کنه به نبی اکرم ص و اهل بیت عصمت و طهارت ع و از ایشان بخواهد برایش استغفار بطلبند از الله متعال.

  9. برام شده معما که با این وضع، چطوری افرادی پیدا میشن که ادعاهای طاهری رو باور دارن؟؟!!

  10. نمی دونم چرا خانم مسترها از خودشون بیشتر از آقا مسترها موجود در میکنن؟؟!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا