اخبار عرفان حلقه

معاون ارتباطات و امور بین الملل شبکه جهانی ولایت از تهیه و پخش برنامه هایی با هدف نقد و بررسی عرفان حلقه در شبکه ولایت خبر داد.

حجت الاسلام حبیب عباسی معاون ارتباطات و امور بین الملل شبکه جهانی

ولایت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری رسا، از تهیه و پخش برنامه هایی با هدف نقد و بررسی برخی جریان های مدعی عرفان و معنویت در شبکه ولایت خبر داد.

وی افزود: مدتی است یکی از جریان های مدعی عرفان و معنویت به نام عرفان حلقه به سرکردگی شخصی به نام طاهری شروع به فعالیت و جذب برخی از افراد به سوی خود کرده است، گرایش به این جریان علاوه بر دور شدن از دین راستین آسیب های جدی و فراوانی را در جسم و روح افراد بر جای می گذارد.

حجت الاسلام عباسی با بیان این که آسیب های این جریان مدعی در مشاهده و تجربه بسیاری از فریب خوردگان مشهود است، اظهار داشت: بر اساس مصوبه گروه علمی فرق و ادیان شبکه جهانی ولایت جهت روشنگری و تنویر افکار عمومی نسبت به جریان انحرافی عرفان حلقه برنامه تلویزیونی نجات از حلقه تولید شده است.

وی ادامه داد: این برنامه در شش مجموعه چهار قسمتی تولید شده است و در هر مجموعه یکی از کسانی که در ارتباط و عضویت در جریان عرفان حلقه متحمل صدمات شدید روحی و جسمی شده و اکنون از این جریان جدا شده اند حضور دارند.

این کارشناس دینی ابراز داشت: این افراد در حضور کارشناس برنامه حجت الاسلام والمسلمین مظاهری سیف از تجریه تلخ خود از حضور در جلسات این عرفان دروغین سخن می گویند و کارشناس برنامه گفته های آنان مورد بررسی قرار می دهد.

وی عنوان کرد: این افراد برای اولین بار در یک برنامه تلویزیونی دست به افشاگری علیه این عرفان انحرافی می زنند؛ این برنامه که در بیست و چهار قسمت 30 دقیقه ای تولید شده است، از نهم بهمن ماه از شنبه تا سه شنبه ساعت 23 به وقت تهران روی آنتن شبکه ولایت می رود؛ این برنامه فردای آن روز ساعت 5:30 دقیقه بامداد و 15 مجددا پخش می شود.
منبع : روابط عمومی شبکه جهانی ولایت

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. باسلام و عرض ادب
    بسیار خرسندم که در شبکه جهانی “ولایت” به عرفان های دروغین بخصوص “حلقه کیهانی” پرداخته میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا