اخبار عرفان حلقه

آخرین جزئیات از پرونده سرکرده فرقه انحرافی حلقه / رای دادگاه به زودی اعلام می‌شود

رئیس کل دادگستری استان تهران در تشریح آخرین جزئیات پرونده سرکرده فرقه انحرافی حلقه گفت: صبح دیروز دادگاه برگزار و آخرین دفاع در رابطه با اتهامات مطروحه در پرونده اخذ شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن نجات از حلقه  به نقل از خبرگزاری میزان غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری تهران آخرین جزئیات پرونده سرکرده فرقه انحرافی عرفان حلقه را تشریح کرد و گفت: صبح دیروز دادگاه برگزار و آخرین دفاع در رابطه با اتهامات مطروحه در پرونده اخذ شده است.
وی اضافه کرد: در این پرونده اگر استعلامات خاصی مد نظر دادگاه نباشد به زودی ختم دادرسی و دادگاه نظر و رای خود را اعلام خواهد کرد.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. بسم الله الرحمن الرحیم .سلام.علف هرز وقتی رشد میکنه باید نابود بشه تا گیاهان دیگه رو از بین نبره.عین همین طاهری .واسه اینکه مردمو از بین نبره و نسلش نابود بشه باید مثل علف هرز از بین بره.اگه عرفان حلقه باقی بمونه و ازش نسل شیطانی بوجود بیاد شیطانها تمام مملکت رو قرق میکنن .فعلا که در ممالک دیگه نسل شیاطین به طرق دیگه زیاد شده.وای به اون روزی که عرفان حلقه باقی بمونه!!!طاهری اگه تو زندان باقی بمونه طرفداراهاش این کشور رو به منجلاب گناه و کثافت میکشن.

  2. بسمه تعالی امیدوارم قوه قضاییه با دقت عمل کند اما عمده این است که الآن موضوع مهم تر از طاهری ، روشن کردن ذهن و دل اشخاصی است که آلوده به آن دسته از آموزه های فرقه حلقه شده اند که در تقابل صد در صد با کلام خداوند متعال (قرآن کریم) و کلام معصومین (ع) بعنوان قرآن مجسم، است؛ باید بعد از حکم طاهری نیز متولیان فرهنگی کشور و روحانیون و هرکس که صلاحیت دارد، خطر فرقه حلقه را جدی بگیرند و با روش ها و شیوه های حساب شده و مطالعه شده به فریاد آسیب دیدگان معنوی و نیز مادی فرقه حلقه برسند و آنها را با معنویت راستین و عرفان حقیقی مواجه کنند در حدی که بتوانند مقایسه نمایند و نجات یابند ان شاء الله .

  3. یکی از حلقه ای ها به من گفت : (صبر کنید وقتی تعداد ما زیاد شد بعد یک غیر حلقه ای را نمی گذاریم بماند!)
    همینطور هم هست و اطمینان داشته باشید اگر این حلقوی ها قدرت و جمعیت پیدا کنند از وهابی ها بدترند و همه را تکفیر می کنند و عضو شبکه منفی می خوانند و…

  4. اقای حقگو عزیز تا وقتی که مستر های حلقه را در دادگاه با یک تعهد و بدون برخورد سنگین ازاد کنند باید هر روز اینها رشد کنند به طوری که همه شاهدند در این 6 ساله اینها خیلی بیشتر از زمان طاهری شده اند.
    مشکل اینجا است که تمام توجهات به بهاییان است که جرات هیچ کاری را ندارند اما با اینها هیچ برخورد جدی صورت نمیگیرد و در حالی که چند سال دیگر بهاییتی به شدت فراگیر تر را شاهد خواهیم بود . کمی در شکل گیری حلقه و بهائییت و شباهت رهبرانشان مانند اینکه هردودر ابتدا شیعه بودن و ادعا هایشان و تفسیر هایشان از قران و… تحقیق کنید تا متوجه عرایض بنده شوید. ایا این شباهت اتفاقی است یا اینکه هدفمند است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا