۱) عارف و عارف نما

۱۲ دیدگاه‌

 1. تسلیم خدا گفت:

  سلام
  با نشر سخنان عالمانه و عارفانه و حکیمانه امام خمینی که برگرفته از کلام خدا و سنت و سیره قولی و عملی پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت معصومین(ع) می باشد، یک تو دهانی محکم می زنید به دهان طاهری و مریدان ناآگاه او.
  خدا خیرتان دهد

 2. شگفت زده ! گفت:

  لطفا خودتون رو خسته نکنید، طاهری از شیطان خوشش میاد و کاری هم به قرآن و عترت نداره و شیطان هم طاهری رو خیلی دوست داره و این ددستی دو طرفه روز به روز بیشتر میشه ….

 3. رضا گفت:

  جای تشکر و قدردانی فراوان دارد که مطالب خوبی را گزینش کرده و به اطلاع مخاطبان خود می رسانید

 4. خدا محور شریعت مدار گفت:

  سلام- فرقه ضاله حلقه حسن ظن اعضایش را به شیطان رجیم به تدریج افزایش می دهد و حلقه ای پس از مدتی ارادت خاصی نسبت به شیطان پیدا می کند که این ارادت از ارادتی که شیطان گرایان به شیطان دارند اگر بیشتر نباشد کمتر نیست.

 5. حسین گفت:

  آدم وقتی کلام امام خمینی حتی تصویر این مرد الهی را با طاهری مقایسه می کند، بیشتر ذلت و هیچ و پوچ بودن طاهری را درک می کند…

 6. محقق گفت:

  سلام
  اگر ممکن است فیلم نماز خواندن حضرت امام “ره” را که در لحظات آخر عمر پربرکت خود در بیمارستان خوانده اند را بگذارید تا ناآگاهان بفهمند که بزرگان دین و عرفان این مرز و بوم چه سلوکی داشته اند.

 7. پدرام گفت:

  عالی عالی.

 8. عرفان گفت:

  ابلیس اولین قیاس کننده و عصیانگر بود در برابر فرمان خدا که از روی تکبر، بر آدم سجده نکرد.

 9. جواد لطفی گفت:

  سجده بر آدم به فرمان خدا بود پس برای خدا بود. سجده بر آدم نه سجده بر مشتی خاک، بلکه سجده به روحی الهی بود که خداوند در او دمیده بود. در حقیقت سجده بر تطور شانی الهی بود که در کالبد آدم تجلی کرده بود.

 10. سعید گفت:

  خدا فرموده ابلیس کافر است بعد طاهری میگه نه، ابلیس خیلی هم موحده! واقعا این وقاحت طاهری رو نمی رسونه؟

 11. نجات یافته از حلقه های شیطان گفت:

  محبوب ترین نام در عرفان حلقه، شیطان است و اصلا او را موجود سرکش و جهنمی نمی دانند بلکه او را از ماموران ایثارگر و شایسته ی خدا می دانند و آنقدر که از ابلیس و خوبی و محبت او حرف می زنند از خوبی و خدمات انبیاء و اولیای الهی (ع) صحبت نمی کنند.
  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

 12. امین گفت:

  بسیار عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.