اخبار عرفان حلقه

وقتی وکیل طاهری با تمثیل به قمه زنی قصد پوشاندن کج اندیشی های طاهری را دارد.

محمود علیزاده طباطبائی وکیل محمد علی طاهری بنیان گذار فرقه ی انحرافی حلقه با اعتراف به اینکه طاهری کج اندیشی دارد و فهم او با فهم رسمی از دین فرق دارد رو به تمثیل آورده و بدون اقامه ی برهان انحرافات طاهری را با قمه زنی مقایسه کرده است.

🎤 علیزاده طباطبائی: طاهری کج فهمی دینی دارد. جالب است که کج فهم ها مربی عرفان شده اند!!!!!!

 

نوشته های مشابه

10 دیدگاه

 1. بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام.طاهری دیده امکان داره محکوم به اعدام بشه خودشو زده به کج فهمی و نفهمی و … عجیبه که این آدم کج فهم رفته ارمنستان از دانشگاه سوخت های فسیلی مدرک دکترا در عرفان رو گرفته.چطور شد اونجا در ارمنستان بین اون همه استاد و پروفسور کسی متوجه نشد طاهری کج فم و نادان و … هست و به راحتی همه شونو فریب داده و شاید هم با پرداخت مقداری پول واسه خودش مدرک دکترا گرفته.پس به دانشگاه سوخت های فسیلی ارمنستان نمیشه اعتماد کردو معلوم نیست اونایی که در مسند دانشگاه نشستن چطور موفق به گرفتن مدرک و ریاست دانشگاه شدن!!! خود وکیل طاهری هم تا حالا متوجه ی معیوب بودن عقل موکلش نشده بود عجیبه والا! این وکیله خودش هم اوضاعش وخیمه احتمالا.

 2. طاهری کج فهمه و جیب علیزاده هم از دست کج فهمی طاهری و کج دستی جزایری و خلاصه کج تابی های مجرمان ،پشتش خرابس پر نمیشه!

 3. آقا یا خانم شگفت زده کی گفته استاد کج فهمه؟ تا دیدید استاد داره عرفان ایران رو ارتقا میده، انداختینش زندان. جلوی علم و عرفان تا کی میخواین بایستن؟؟؟؟

 4. 1- عرفان ربطی به علم نداره.
  2-توهمات طاهری ربطی به عرفان نداره.
  3- طاهری اگر عارف بود و یا حتی بویی از عرفان برده بود سالها خود را به دروغ مهندس معرفی نمیکرد در حالی که 11 کلاس بیشتر درس نخوانده است و دروغ به این بزرگی را سالها تکرار نمیکرد که بدینوسیله برای خود کسب وجهه نموده و بی مقداری خویش را از مریدان خود مخفی سازد.

 5. آقا یا خانم هوشمندی منفی یا مثبت، از رو پله جهل بیا رو پله عقل بعد خودت به کج فهمی طاهری پی می بری.

 6. بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام.حالا که خود وکیل طاهری گفته موکلش کج فهمه پس باید علنا و مستقیما از رسانه ها و مطبوعات و شبکه های مجازی این موضوع رو اعلام کنه و بگه که عرفان حلقه فقط یک فرقه ی ضاله و بی اساسه و از پایه ناقص و باطله تا اینجوری طرفداراشون دست از حمایت از طاهری بردارند.

 7. سلام جناب هوشمندی.شما اگر هوشمند هستید چرا حرفهای وکیل استادتونو و نتیجه گیری اش رو نخوندید؟!!!اگر ناراحت و نگرانید چرا با وکیل استادتون صحبت نمیکنید؟در هر صورت استادتون به احتمال صد در صد از وکیلش راضیه و حرفهای وکیلش رو تایید میکنه!!!!

 8. عرفان کیهانی راه شناخت خود و خدا رو به زیبایی هر چه تمام تر روشن میکنه و استاد طاهری یک انسان عارف و عالم هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا