اخبار عرفان حلقه

استقبال چشمگیر مردمی از مستند حلقه شیطان

پس از اینکه در شب گذشته مستندی در مورد فرقه‌ی حلقه از شبکه‌ی سوم سیما به روی آنتن رفت، حجم زیادی از پیام‌ها به سوی سایت و کانال رسمی انجمن نجات از حلقه روانه شده است.

استقبال مردم از پخش این مستند به حدّی مناسب بوده است که حتّی اعضای فرقه‌ی حلقه در حین پخش برنامه در گروه‌های تلگرامی خود ابراز شک و تردید در مورد طاهری و آموزه‌های فرقه حلقه کرده اند.

در این مستند که به معرفی برخی از آسیب دیده‌های این فرقه پرداخته شده است، گوشه‌های کوتاهی از رفتارهای طاهری در حین بحث با منتقدین هم به نمایش کشیده شده است که بهترین شاهد برای نشان دادن چهره‌ی واقعی طاهری است.

پخش این مستند از شبکه‌ی سوم سیما به خوبی نشان داد که پایه‌های سست و عنکبوتی فرقه حلقه آنقدر متزلزل است که دوستان خارج نشین و حامیان معلوم الحال آنان و ضد انقلاب های همیشه مایوس را هم به واکنش درآورده است.

امیدواریم رسانه‌ی ملّی در پخش مستندهای دیگری در مورد این فرقه‌ی شیطانی اقدام کرده و زوایای خطرناک دیگری از افکار آلوده‌ی محمد علی طاهری را در قالب مستندهای جذاب به نمایش بکشد.

 

نوشته های مشابه

75 دیدگاه

 1. از شبکه سه بخاطر پخش مستند حلقه شیطان نهایت تشکر رو داریم. ای کاش زودتر از اینها به این موضوع پرداخته می شد.

 2. خیییییییلییییی ممنون از شما که واقعا دل آسیب دیدگان حلقه رو شاد کردید. مچکریم.

 3. با سلام از حرکت زیبا و شجاعانه مجموعه شبکه سوم سیما با پخش” مستند حلقه شیطان” متشکرم.
  ممنون از اینکه به فکر آسیب دیدگان این فرقه هستید.

 4. سلام برنامه خوبی بود امیدواریم ادامه داشته باشه تا چهره پلید این جنایتکاران و اون بنیانگذار خدا نشناسش بیشتر رو بشه

 5. هیچ وقت فکر نمی کردم عمق فاجعه انقدر زیاد باشه. لطفا برنامه های بیشتری تولید کنید.

 6. ای کاش درکناراین برنامه هاحرکت جدی ازسوی سازمانهاوارگانهای زیربط هرچه سریعترانجام بگیردوافرادی که ناآگاهانه وارداین فرقه هامیشونداطلاعات مفیدازطریق این گونه برنامه هابه دست آورندوراه راست راانتخاب کنندوای کاش دراین برهه اززمان چنین مستنداتی به وفورازصداوسیماپخش بود وأجرکم عندالله

 7. همه ميدونيم كه شيطان أصلي اين رژيم و نوكران اين رژيميد. شايد با اين مستند سازي ها خودتون رو گول بزنيد ولي زمانه عوض شده و مردم آگاهند و گول حرف هاي دروغ و ساختگي شما رو نمخوريم.
  درود بر عرفان حلقه و استاد طاهري

  1. ای بدبخت گمراه. شیطان اصلی و بزرگ آن دولت آمریکای بی شرف است و غرب و اسراییل هم شیطانک هاش هستند. مرگ بر طاهری و مرگ بر عرفان حلقه

 8. سلام. قشنگ مشخص بود که طاهری
  جوابی ندارد و به این خاطر عصبانی می شد و گفتار و رفتارهای بی ادبانه از خودش نشان می داد

 9. اخرش این طاعری یه جفتک زد, کلا همه چی رو بهم ریخت. فکر کنم موجوداتش رو اومدن

 10. باسلام-مستند “حلقه شیطان” واقعا روشنگر بود. همه دیدند رنج آسیب دیدگان را. همه دیدند عدم تعادل طاهری را.
  آنها که دنبال پول و خودنمایی نیستند قطعا خود را از این گرو هک انحرافی ،جدا خواهند کرد ولی آن حلقه ایهایی که دنبال منافع دنیوی هستند، باز بدون دلیل از طاهری و حلقه هایش طرفداری خواهند نمود.
  ممنون

 11. با سلام . درستی این مبحث زمانی آشکار و روشن میشه که محمد علی طاهری رو در دادگاه علنی محاکمه کنیم… بهتر این بود که شبکه 3 اندیشه های طاهری رو کارشناسانه و با شرکت حده اقل دو نفر از اعضای عرفان کیهانی به نقد میکشید… ممنون و دعای خیر…

  1. ان باطل کان زهوقا.بادرود به همه شما جهادگران واقعی.انشالله به زودی زود رسوا شوند چون مثل این فرقه ها مثل لانه عنکبوت است.ممنون ازشبکه 3 بخاطر افشاگری های این مفسدان فی الارض

 12. سلام. ممنون بابت روشنگری هاتون. امیدوارم این برنامه تا نابودی کامل عرفان نمای حلقه ادامه پیدا کنه

 13. جالب این است که وقتی با اعضای حلقه صحبت کنیم می گویند ما نمی دانیم باید خود طاهری بیاید جواب دهد! و باز جالب ااینکه طاهری هم می گوید از عرفان و متون دینی چیزی نمی داند و حتی یک دور قرآن را نخوانده…!!!

 14. سلام.کانال های تلگرامی برای تبلیغ این فرقه خیلی زیاد شد و افراد زیادی رو درگیر میکنه.لطفا یه فکری هم برای این مسئله بکنید.
  از آنجایی هم که فیلم و سریال تاثیر بیشتری بر روی مردم میزاره برای آگاهی مردم از فیلم و سریال هم استفاده کنید.
  ممنون

 15. این اعلام ها و اتصالها در فرقه شیطانی حلقه، در حقیقت فراخوانی شیاطین و وارد کردن جن های کافر به زندگی افراد است. پس از ورود افراد به این فرقه شیطانی، اولین اتفاق و درواقع اولین آسیب وارده به اعضای حلقه، دور شدن از شریعت الهی به بهانه های عوام فریبانه است. حتی تاکید میشود که در حال نشستن یا قرار گرفتن در اتصال و ارتباط با حلقه ها، نباید ذکر گفت. این در حالی است که طبق تعالیم دین مبین اسلام، ذکر باعث دوری شیطان مومن میشود. باتشکر فراوان

 16. واقعا افسوس میخورم از انسان هایی که به علت عدم شناخت قرآن؛ گول هر ناکسی را می خورند. وقتی قرآن بخوانید آنوقت می فهمید که چه کسی دارد راست می گوید چه کسی دارد دروغ می گوید. هیچ جای قرآن نوشته نشده است نماز نخوانید چون آگاهیتان کم است بلکه در قرآن نوشته شده است که: نماز بخوانید زیرا نماز است که به انسان آگاهی می دهد و او را از فحشا باز می دارد.

 17. وقتی مستند را دیدم واقع افسوس خوردم از اینکه گروهی به خاطر این که قرآن نمی خوانند نمی فهمند چه کسی دارد راست می گوید و چه کسی دارد دروغ می گوید. مثلا این فرقه می گوید نماز نخوانید تا وقتی آگاهیتان بالا برود در حالیکه در همه جای قران گفته شده است : نماز بخوانید زیرا نماز به انسان آگاهی می دهد و باعث می شود انسان از فحشا دوری کند.
  قران بخوانید تا گول نخورید
  برای تمام آسیب دیدگان این فرقه گمراه ، آرزوی سلامتی دارم.

 18. پخش مستند حلقه شیطان از شبکه سه و نیز پخش برنامه نجات از حلقه و برنامه ناگفته های ادیان که در شبکه جهانی ولایت پخش میشود، باعث وحشت مسترهای سودجو شده است.

 19. سلام :
  راس الحکمته مخافته الله
  باتشکر ازبرنامه خوبتون واطلاع رسانیتون, اما متاسفانه باید گفت کمی دیر اقدام شده وبازتاب وپیامدهای اندراجتماع وکشور بشکل مخربی بابسترسازی والقا وازعلوم وعرفان کاذب وعرفان یهود باتکیه بر نیروهای شیطانی وفراماسونی که بابنا وترکیب علوم غریبه قدیم وجدید وباورود به بسترهای مفسده بااعمال نادی قوم لوط وبنی اسرائیل اختیار وحدود الهی انسانی افراد راگرفته ودرتگنای جبری بااگاهی وازپیش طراحی شده وشکستن حریم وحدود افراد موارد بی اعتقادی وضد دینی رافراهم میکنند, وبه همین امر امید داریم ازخداوند وشما عالمان دینی وپیرو اهل بیت وخیرخواه پادزهری اساسی برای ریشه کن کردن این فرقه های مخوف زیرزمینی راداریم, اجرکم عندالله, ومن الله التوفیق

 20. باعرض سلام
  اگر با طاهری و مسترهای فرصت طلبش، بطور جدی و قانونی برخورد نشود، پا را از این فراتر گذاشته و “تفسیر قرآن از منظر حلقه!” هم بیرون خواهند داد.

 21. بعضی توقع دارن طاهری که میخواد مردم رو بی دین کنه بیاد همون اول بگه: “من اومدم شما رو بی دین و ایمون کنم..!!”؛ نه، اینجوری نیست؛ شیاطین اول قیافه اصلاح گر به خودشون میگیرن و مثل طاهری میگن میخوام دین دارتر کنم شما رو!! میخوام نمازتون رو باکیفیت کنم!! و…. بعد می بینیم طرف ده – دوازده سال تو حلقه سابقه داره ولی نماز نمی خونه!!! به بهانه عدم بلوغ عرفانی، حجاب و عفت خودش رو گذاشته کنار!!! و الی آخر

 22. از وقتی جذب حلقه شیطان شدم به بیماری جسمی ام یک بیماری روانی هم اضافه شده

 23. مستند بسیار عالی بود و بیش از پیش ماهیت شیطانی فرقه ضاله حلقه و سردسته کذاب و اتتقاد ناپذیر و بی ادب آن را به همه نشان داد

 24. تشکر از شبکه سه و شبکه خبر صدا و سیما که مستند (حلقه شیطان) را پخش کرد . آنقدر این مستند روشنگر و تاثیرگذار بوده که هنوز مسترهای هسته مرکزی شبکه زیر زمینی-ابلیسی حلقه، درحال بالا و پایین پریدن هستند و به وحشت افتاده اند که نتوانند به اهداف شیطانی خویش برسند

 25. این عرفان ها و دین های قلابی آمدن افراد از همه چیز بی خبر را از خدا و قرآن و پیامبر و امام دور کنند و اسیر کنند در دام ابلیس و بچه های جنی و انسی اش.

 26. تمام هدف فرقه شیطانی حلقه این است که القا کند تنها مسیر رسیدن به کمال، عرفان حلقه کیهانی است. و سرکرده این فرقه را (العیاذبالله) در حد خدا، بالا برده و می پرستند

  1. من هم یک اطلاعات علمی خیلی مهمی را در ذهن م دارم که هیچ کی ندارد

   پس اگر می خوای به تو هم خبر بدهم

   بیا تلگرام 09227139794

 27. طاهری تو این مستند وقتی گفت ذهنم جرقه زده، اون آقا گفت یعنی وحی؟! طاهری هم با پررویی گفت : آره !!!!!!!!!!!!

  1. افرین
   دقیقا زدی تو خال
   این نشون میده طاهری یا واقعا روانیه یا بسیار جری

 28. فرقه ضاله حلقه، یکی از شاخه های پیچیده و موذیانه ی شیطان گرایی است.

 29. اگر به اذن خدا، تلاش فرهنگی امامان معصوم “ع” نبود، امروز از اسلام، جز معدود کلیات و مابقی خرافات ،چیزی باقی نبود.
  فرقه های شیطانی مثل وهابیت و بهاییت و معنویت ها و عرفان های کاذب نوظهور، اصلی ترین هدفشان، بیرون کشیدن عده ای خام و بی بصرت از دامان اهل بیت “ع” است.

  1. شما در دانشگاه در رشته ی ادیان و مذاهب و ادیان و عرفان تحصيل کن
   تا بفهمی در خارج از ایران
   بیشتر مردم یهودی و مسیحی و زردشتی
   هستند

   کشور آلمان

   اکثر مردم مسیحی و مسیحیت هستند

 30. عجیبه که چجوری حلقوی ها این طاهری دیوونه رو قبول دارن !؟ مستند حلقه شیطان،نشون داد که این مرد،اعصاب درست و حسابی نداره و اصلن اختیار زبون و دست و پاش رو نمی تونه داشته باشه..!!!

  1. استاد محمد علی طاهری
   می خواست که مردم ایران
   را به سمت ادیان و مذاهب
   یهودی و مسیحی و زردشتی

   گرایش بدهد

   که این تبلیغ دین کار درست و خوبی بود

 31. شیطان (و اعوان و انصارش) در برابر تمامی اموری که به ساحت قدس باز می گردد و با روحانیت و عرفان سر و کار دارد، معادل دروغین می سازد و آن را در پس نقاب تزویر و تقلید، پنهان می کند.

 32. آنچه که این جن زدگان حلقه ای به نام عرفان می خوانند ،هیچ نیست جز سخت ترین مراتب اغوای شیطان و سفری نفسانی تا آسمان دروغین وارونه ای که از انعکاس آمال موهوم در سراب سحر و فتنه شیطان، معنا گرفته است.

 33. باسلام.
  عالی بود مستند حلقه شیطان. بخصوص این که از دو شبکه 3 و 6 رسانه ملی پخش شد.
  التماس دعا

 34. از صدا و سیما مچکرم که این مستند را روی آنتن برد و دل امثال من را خنک کرد. مرسی

 35. سلام
  خدا سلامتی دهد به مهسا خانم. این طاهری لعنتی به جای عذر خواهی تازه اعتراض هم می کنه که چرا مستند پخش شده! عجیبه واقعا. باید صدبار اعدام بشه. ممنون

 36. طرفدارای طاهری میگن وقتی پرید و پاهاشو کوبید به دوربین، داشته نقش یه دیوونه رو بازی می کرده تا درس بگیرن شاگرداش ! مثه ابلیس که فقط نقش بد رو بازی کرد !

 37. رییس عرفان کیهانی اعصاب ضعیفی دارد و این مطلب در برنامه (حلقه شیطان) مشخص شد. مریدانش می گفتند به روح القدس وصل است و آرامش روحی دارد و می خواهد ما را هم وصل کند و به آرامش برسیم!

 38. تشکر از کسانی که این مستند را آماده کردند و تشکر شبکه سوم و شبکه خبر رسانه ملی که این مستند روشنگرانه را پخش نمود.

 39. تاثیر این مستند چنان بالا بود که هنوز هسته مرکززی ورشکسته حلقه ،گیج و ویج است و نمی داند اصلا چه غلطی باید بکند!

 40. دل افرادی مثل من خنک شد با پخش این مستند از شبکه های صدا و سیما. امیدواریم مهسا حالش خوب شود. این طاهری روانی را که دیدید چطوری دروغ گفت و بد دهانی کرد و لگد زد! می گویند عارف است!! دانشمند است!! انگار در میهن عزیزمان عالم و عارف و دانشمند و اندیشمند واقعی نداریم که طاهری روانی دروغگوی بددهان را عارف و عالم و دانشمند بنامیم!!! دنیا تعجب زده شده که در عرض چندسال ایران این همه پیشرفت علمی کرده. خدا واقعا حلقه ایها را شفا دهد…..

 41. اینکه خودش از همه مریض تره؟؟؟ جفتک که زد. جنبه که نداشت حرف مخالف رو گوش کنه به حدی که انگشتش رو کرده بود صفت تو گوشاش! جفتک زد به دوربین و انداخت. چه فایده داره؟؟؟ این عارف و کامله؟؟؟ عجیبه واقعن

 42. سلام اون که بی ادبانه حرف زد و جفتک رد (من های ضد کمال) یا همون شیطان های درون طاهری بودن که هنوز موفق نشده برون بریزه اونها رو !

 43. طاهری اگه تعادل شخصیتی داشت این گونه در مقابل منتقد خود این طور کم تحملی از خودش نشان نمی داد. حقیقتا شاگردان این فرد کمی فکر کنند بد نیست.

 44. آنطور که پایه گذار عرفان واره حلقه دو انگشت خود را در گوشش فرو برد و آنطور که عصبانی شد ، نشان داد اهل گفتمان منطقی نیست.

 45. دیدیم در این مستند که طاهری که ادعای کامل بودن و عارف بودن دارد و مریدان او مثل نعوذبالله رسول خدا قبولش دارند، عین لات ها که قبلا تو کوچه و بازار می دیدیم ،رفتار کرد!!

 46. سلام علیکم . تشکر از تهیه کنندگان این مستند و تشکر از رسانه ملی که این مستند را پخش نمود. گویا متولیان فرهنگی و کلا همه دستگاه های زیربط به این نتیجه رسیده اند که عرفان های نوظهور ، بعضی از مردم را دچار مشکل کرده و مورد سوء استفاده قرار می دهند؛ به این دلیل کم کم به میدان می آیند تا مردم را هوشیار کنند و به امید الله تبارک و تعالی، ریشه این جریان های فاسد کنده شده و شرشان کم شود. ان شاءالله

 47. واقعا طاهری در مستند حلقه شیطان بی ادبی کرد و اصل خودش را نشان داد. فکر نکنم با این رفتار و گفتاری که از این شخص دیدیم کسی پیدا بشه قبولش داشته باشه مگر جریانی در کار باشه….

 48. واقعیت این است که حلقوی ها و در راس آنها محمد ع. طاهری چون با شیاطین در تماس هستند تعادل روحی-روانی ندارند و اختیار دست و پا و زبان و… خود را ندارند.

 49. بعد حلقه ایها می گفتند چرا با طاهری مناظره نمی کنید؟! حالا معلوم شد چرا طاهری از مناظره فرار می کرد؛ برای این که از خودش می ترسید چون می دانست یکدفعه قاطی می کند و به منتقدان خود حمله می نماید و بیشتر آبرایش می رود….!!!

 50. سلام. طاهری یک مدعی است و بجای این که به دلیل آسیب معنوی رساندن به عده ای از مردم کم اطلاع عذرخواهی کند، تازه سر و صدا هم می کند!

  1. بحث های علمی که در مورد طب مکمل و فرادرمانی

   داشت

   کاملا درست بود

   و اگر پنج تا کتاب های علمی ایشان را بخوانید خیلی خوب است

   فرادرمانی از طب سنتی بهتر است
   که باعث درمان بیماری نازایی
   سرطان کبد

   رفع کما و بی هوشی می شود

   یک نوع دعا درمانی

   و قرآن درمانی است

   برای شفا ی امراض روحی و جسمی
   که مثلا بیمار اسکیزوفرنی ( دارای اختلال روانی و مشکل نفهمی )را که به مدت یک سال صد و پنجاه و شش بار

   به شوک درمانی مغز با شوک الکتریکی یک دقیقه ای

   یا همان ECT
   ببرند

   بیمار کاملا بهبود می یابد و سالم می شود

   و حتی برای خودش گوشی لمسی یک میلیون تومانی به همراه سیم کارت ایرانسل هم می خرد

 51. ببینین تو رو خدا یه عده افتادن دنبال یه آدم عصبی پرخاشگر و اون رو کردن امام خودشون ! واقعن حزن انگیزه

 52. سلام رفتار نامناسب آقای طاهری در حین بحث با منتقدین، به خوبی نشان داد که وی اهل گفتگو نیست.

 53. باعرض سلام
  هنوز طرفداران متعصب طاهری به دلیل پخش مستند حلقه شیطان، در شوک عمیقی بسر می برند. رفتار نامناسب طاهری در مقابل منتقدین ، لکه ننگی است برای حلقه ایهایی که سعی داشتند خود را انسان های آگاه جا بزنند و با فریب عوام الناس ، به پول و قدرت و شهرت برسند.

  1. داریم به جایی می رسیم که در کشور ایران
   مردم را از دین اسلام شیعه
   به ادیان و مذاهب

   مسیحی و یهودی و زردشتی و کلیمی ببرند

   تورات و انجیل و زبور

 54. اطلاع دارم که خیلی از طرفداران طاهری پس از مشاهده این حرکات و رفتار غیر عادی او، یا به شک عمیقی افتاده اند یا اصلا به قول خودشان، به تضاد افتاده اند و اتصال نمی گیرند

 55. طاهری به شبکه منفی اتصال دارد و امکان ندارد با او بشکل منطقی بحث کنند تا شاید به خود آمده و از شبکه منفی جدا شود. من بعد از دیدن دیوانه بازی های طاهری در مستند حلقه شیطان به این نتیجه رسیدم

 56. گر نگهدار من انست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.باید گفت که حقیقت هیچ وقت از بین نمی رود.فریب خورده اصلی کسی است که بدون تحقیق حرف دیگری را تایید میکند.بنده به عنوان نفر محقق،تناقضی ندیدم و تمامی انچه که بود را کاملا عقلانی یافتم.طلب خیر برای همه شما

 57. متاسفم براتون. همه این پیام ها هم از خودتونه. متاسفمممم متاسف. شماها لیاقت داشتن چنین بزرگ مردی رو در بین خودتون ندارید. چشم و دل تون رو خدا بسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا