اخبار عرفان حلقه

بازداشت تعدادی از مربیان فرقه حلقه در مشهد

به گزارش فرقه نیوز« سعید هاشمی ابراهیمی» و «مصطفی عابد» دو تن از مربیان عرفان حلقه هستند که در شهر مشهد با فاصله یک روز، بازداشت شده‌اند.

« سعید هاشمی ابراهیمی» ساعت ٨ بعدازظهر روز یکشنبه ۱۱ تیرماه ١٣٩۶ در حال تدریس در کلاس عرفان حلقه، به همراه ۲۵ تن از شرکت‌کنندگان در جلسه، بازداشت شده اند.

گفتنی است، « سعید هاشمی ابراهیمی» پیش از این بر اساس رای شعبه ۳ دادگاه تجدید نظر استان خراسان رضوی صادره در ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶، به اتهام ”توهین به مقدسات دین و شرع” و ”تحصیل مال نامشروع” در نهایت ضمن تایید حکم دادگاه قبلی، به تحمل هفت سال حبس تعزیری (به مدت پنج سال تعلیقی) و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شده بود.

 منبع خبر: فرقه نیوز

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. باعرض سلام و با امید اینکه روزی برسد از این جریان شیطانی حتی نامی هم باقی نماند و به زباله دانی تاریخ واصل شوند همه شان.زباله دانی هم یک جا گم و گور شود راحت بشیم همه مان.

  2. این ها را دستگیر می کنند ولی محکم برخورد نمی کنند. اگر محکم برخورد کنند این ها جرات نمی کنند با دین و دنیای مردم و با سلامت معنوی و نیز سلامت روانی مردم بازی کنند

  3. سلام و خدا قوت. این مسترهای از خدا بی خبر که فقط دنبال مرید جمع کردن و پر کردن جیب خود هستند هنوزز به صورت غیرقانونی فعالیت می کنند و به تعدادی مریض و ناآگاه القا می کنند که دین جواب نداده چون جن زده هستید و ارواح مردگان در شما حلول کرده اند و ما مامور نجات و شفا و هدایت بشریت هستیم!!!

  4. سعید مرد بزرگ و راست گویی است من به عرفان حلقه یا هر خرافه دیگر ی معتقد نیستم ولی باید هر کس بتواند به چیزی که می خواهد بیاندیشد تکفیر و محبس و و…. نه جاره است و نه درمان تا حال هم باعث گسترش این گروهها شده است اگر اندیشیدن آزاد نباشد پس چه باید کرد؟؟ تن به محبس اندیشه به کجا؟؟؟ من با سعید عزیز دبستان و راهنمای و دبیرستان همکلاس بودم و خانواده ایشان بخصوص پدر بزرگوارش را میشناسم از نیکان و ابرار مردمان این روزگارند خدایش حافض و سلامت بداردش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا