اخبار عرفان حلقه

دعوت به مناظره از آقای مرتضی حجت نجفی مسئول سابق کمیته دین پژوهی عرفان حلقه

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جناب آقای مرتضی حجت نجفی از حضرتعالی که مسئول کمیته دین پژوهی فرقه عرفان حلقه بوده ائید و در زمان مسئولیتتان و پس از آن مواضع و نظرات متناقضی در رد و قبول عرفان کیهانی اتخاذ کرده ائید، دعوت می‌کنم در مناظره‌ای پیرامون این فرقه و دیدگاه های آموزگارتان محمد علی طاهری شرکت نمایید تا حقیقت بر موافقان و مخالفان حلقه مشخص شود.
امیدوارم به خلاف سایر دوستانتان در اصفهان ، تهران و مسترهای دیگر از مناظره و گفتگوی علمی هراسی نداشته باشید و بتوانید به بخشی از صدها اشکال مستند اینجانب از منابع فرقه حلقه در ساحت‌های مختلف خداشناسی، معرفت شناسی، هستی شناسی، معاد شناسی، انسان شناسی، راهنما شناسی و… و نیز شیوه سلوکی حلقه پاسخی منطقی ارائه دهید.

امین شمشیری – قم مقدسه
دهم تیرماه سال نود و شش

نوشته های مشابه

15 دیدگاه

 1. چی شده ؟ چون همه تو مجموعه فهمیدن نجفی همکارتونه و یک مهره ی سوخت شده میخواهید با این کارها براش حیثیت کسب کنید که باز بفرستیدش قبر بفروشه و انحراف ایجاد کنه ؛))

 2. هیچوقت قبول نمی کند چون خودشان به روشنی می دانند باطل هستند

 3. اگه واقعن ادعاهای جناب طاهری قابل دفاع باشه باید به این دعوت پاسخ مثبت داده در مناظرات علمی و عمومی حضور پیدا کنن

 4. باعرض سلام
  این آقای نجفی طلبه نما موضع مشخصی ندارد و جدیدا خود را مفتضح تر نموده است؛ کلیپی در فضای مجازی منتشر کرده و ادعا نموده که از طاهری باید تقدیر شود که قرآن را به صورتی کشف رمز کرده که خیلی علمی و جوان پسند است!

 5. زبانش به اراده ابلیس (هوشمندی) گشته و گفته طاهری آنجا که گفته قرآن خودش با خودش مشکل دارد، منظورش این بوده که قرآن با خودش مشکل و تضاد ندارد !

 6. بعنوان نمونه به موضوع (خلود در جهنم) اشاره می کند که در بعضی آیات به خلود ابدی در دوزخ اشاره شده و در آیه ای اینطور نیست و بیان شده که تا آسمان و زمین پابرجاست مجرمان در دوزخ مخلدند و چون در آیات دیگر آمده که در نهایت آسمان و زمین برچیده می شود لذا این نشان دهنده این است که عذاب هم منقطع خواهد شد! و به دو سه تا مفسر هم اشاره کرده و مفسران بزرگ دیگر مانند علامه و دیگر بزرگان را نادیده گرفته که در اینباره رفع شبهه کرده اند.

 7. یک سرچ کوچک با عنوان (خلود در قرآن) کافی است تا مفتضح شدن این طلبه نما را شاهد باشیم. خدا آنان که دل به بدعت و انحراف داده اند را هدایت فرماید و همه ما را عاقبت بخیر کند بحق قرآن و محمد و آل محمد (ع)

 8. از استاد شمشیری بزرگوار درخواست می کنم پاسخ این طلبه نما را در این مورد بدهند. یاعلی

 9. در سوره شوری آیه 45 آمده که ستمکاران در عذاب دایم و پایدار (عذاب مقیم) خواهند بود. و در چند آیه دیگر تاکید شده که بهشت حرام گشته بر کفار لجوج و عنود. و خدا فرموده شرک ورزیدن به خدا هرگز بخشیده نمی شود یعنی اگر مشرک با شرک خود به دنیای دیگر منتقل شود بخشیده نمی شود. پس نظر کسانی که می گویند هیچ کس در جهنم جاودان نخواهد بود با قرآن در تضاد آشکار است. قطعا عده ای در جهنم جاودان خواهند بود.

 10. اگه مشرکین و کفار و منافقین در جهنم جاودان باشند به ضرر طاهری و طاهریون تمام می شود چون طاهری و طاهریون معتقدند که همه انسان ها در نهایت از جهنم رد شده و (استغفرالله) با خدا به وحدت می رسند و خدا می شوند!!! طاهری و طاهریون تو کله پوکشان رفته که حتی شمر و یزید و فرعون و نمرود و نتانیاهو و ترامپ و شاه ظالم سعودی و طاهری و … باید نهایتا (استغفرالله) خدا شوند ….

 11. نجفی و هیچ حلقوی پیدا نمی شود که حاضر به مناظره با بچه شیعه ها باشد چون دست دشمنان قرآن و عترت ،خالی است

 12. * حضرت ابوالحسن علیه السلام می فرماید :
  هر که یک آیه از قرآن را تکذیب کند ،اسلام را پشت سر انداخته (کافر شده) و همه ی قرآن و پیامبران و رسولان را تکذیب کرده است.
  (روضه الکافی – جلد 2 – صفحه 42)

 13. حالا منتقدین و موافقین فرقه عرفان حلقه قضاوت کنند که آقای طاهری و اتباع او کافر هستند یا خیر؟؟

 14. قرآن می فرماید بعضی (مثل مشرکین) بخشیده نمی شوند؛ اما آقای طاهری می گوید همه بالاخره بهشتی شده و با خدا به وحدت می رسند!
  قرآن می فرماید ابلیس کافر است ؛و آقای طاهری می گوید ابلیس مامور خدا و موحد است!
  قرآن می فرماید آنان که عیسی (ع) را خدا می دانند ،کافرند؛ آقای طاهری می گوید ما همه خدا هستیم و ابدی و ازلی!
  و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا