تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (24)

بسم الله الرحمن الرحیم

آسیب دیده شماره (24)

خانم مریم -پ

فقط اتصال به حلقه فرادرمانی، بدون شرکت در کلاس

من در دوره های کلاسهای عرفان حلقه شرکت نداشتم وبا توجه به حضور یکی از نزدیکانم در این کلاسها برای یک بیماری جسمی، از ایشان فرادرمانی می گرفتم.

در همان دوره های اول بهشون گفته بودند می توانند فرادرمانی را روی افراد انجام دهند. من هم با تصور اینکه این روش یک نوع انرژی درمانی است از آن استقبال کردم و این شروعی بود بر ایجاد مشکلات روحی من .

اونها می گفتند این موجودات غیر ارگانیک هستند که سبب ایجاد بیماری در بدن انسانها می شوند و باید آنها را با دادن فرادرمانی و تشعشعات دفاعی از خود دور کرد و من ناغافل از اینکه دارم در واقع راه را برای نفوذ شیاطین به خودم باز می کنم.

در ابتدا وجود موجوداتی غریب را حس می کردم که با من صحبت می کردند ( به گفته عرفان حلقه ای ها این موجودات در بدن انسانها هستند و ما آنها را رو می آوریم و کم کم آن ها را دور می کنیم درحالیکه عکس آن است) .

در عین حال نیز حالات معنوی خوبی (درظاهر) در من ایجاد شده بود و نمازهایم را با تمرکز کامل و بدون حواس پرتی می خواندم و احساس پاکی و نشاط خاصی داشتم، ناغافل از اینکه این دامی بود برای کشاندن و جذب من به این مسیر و راهی برای باز شدن پایم به این کلاسها.

کم کم با صحبت هایی که با فرد فرادرمانم می کردم و مطالعاتی که کردم بوجود تناقضاتی بین گفته ای عرفان حلقه و قرآن پی بردم و از آن به بعد دیگر نخواستم ادامه دهم.

از آن زمان بود که مشکلاتم  پیچیده تر شد. شبها کابوس می دیدم و بارها با فریاد از خواب می پریدم و روزها این موجودات خبیث مدام در گوشم وز وز می کردند و حرفهای بی ربط می زدند و موقع دعا و زمانیکه سر بر سجده داشتم تلاش می کردند تمرکزم را بهم بریزند.

برای فرزندم هم ایجاد ناراحتی می کردند بطوریکه گاهی کودکم به هنگام خواب فریاد می کشید و از خواب می پرید.

با اینکه هنوز وجود شان را حس می کنم ولی به امید خدا و لطف و عنایت او و با مداومت به خواندن قرآن و مراقبت از اعمالم تا جا ییکه توانستم  کم کم رفتاراین موجودات را تحت کنترل در بیاورم و به دریافتهایی برسم که قبلا فاقد آن بودم.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

 1. ما نبوداید به هرکسی اعتماد کنیم.
  ای بسا ابلیس آدم روی هست
  پس به هر دستی نباید داد دست
  آثار شخصیت های بزرگی مثل استاد مطهری می تواند سهم بزرگی در بالا رفتن آگاهی دینی و معنوی و عرفانی ما داشته باشد. لازم است مطالعه داشته باشیم و هیچوقت نماز اول وقت و توسل به پیامبر مهربان (ص) و اهل بیت معصومش (ع) فراموش نکنیم. شیطان و شیاطین در پی هر چه بیشتر به انحراف کشیدن شیعیان دارند.
  اللهم عجل لولیک الفرج. آمین یا رب العالم

 2. حوزه و قوه قضاییه و دار القرآن ها از خواب بیدار شوید و تو رو قرآن راجع این فرقه اگاهی بدید
  فقط انجمن نباید زحمت بکشه که
  غیرتم خوب چیزیه

 3. وقتی آموزش صحیح جاش خالیه …راه برای بیسوادان باز میشه :یوگا، حلقه، مدیتیشن، ……چرا مساجد آسیب شناسی نمیشن …چرا برا جوانها فکری نمی کنند ؟؟؟؟ چرا در مساجد خانمهایی که دیپلم هم به زور دارن اومدن دین درس میدن ؟؟؟؟ چرا و چرا؟؟؟ قبول کنیم کم کاری مدیران حوزه برای تبلیغ دین راه حلقه ای ها را باز کرده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا