تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (21)

بسم الله الرحمن الرحیم

آسیب دیده شماره (21)

با عرض سلام و احترام؛

این دومین نامه‏ای است که برای شما ارسال می‏نمایم و از اینکه زحمت می‏کشید و آنرا منعکس می‏نمایید بی‏نهایت سپاسگذارم. باید خدمت شما عرض کنم همان گونه که مستحضر می‏باشید یکی از انحرافات فرقه عرفان حلقه، عدم رعایت حریم محرم و نامحرم در بین اعضای این فرقه است. بنده شاهد بودم که آقای محمد علی طاهری ( بنیانگذار فرقه ) در جریان متصل کردن خانم‏های صد قلم آرایش کرده بد‏حجاب به حلقه‏ های شبکه شعور کیهانی، با آنان تماس بدنی برقرار می‏کرد و گاهی اوقات چندتن از مستر‏های آقا و خانم که معمولا در جلسات حضور داشتند به وی کمک می‏کردند و به افراد حاضر در جلسات به اصطلاح خودشان اتصال و ارتباط می‏دادند. من با دیدن این صحنه‏ها تعجب می‏کردم و اصلا انتظار نداشتم در یک کلاس عرفانی با این صحنه‏ها روبرو شوم به‏خصوص اینکه گفته بودند این کلاسها،کلاس عرفان اسلامی است. در حالی که روح شریعت و عرفان اسلامی، با هرگونه حرکتی که به فساد اخلاقی منتهی شود، زمینه آلودگی و گناه را فراهم آورد، جامعه و خانواده را به کج راهه بکشاند، به آتش شهوت دامن بزند و شهوت‏ها را برانگیزد ناسازگار است.

در یکی از همین جلسات شنیدم که خانمی به فردی که کنارش نشسته بود می‏گفت:”دیگر نمی‏گذارم آن آقا (یکی از مسترهای معروف حاضر در جلسه و از دوستان آقای طاهری) به من ارتباط بدهد چون خیلی پر رو است.”

آخر چگونه ممکن است گروهی ادعای عرفان داشته باشد و در عین حال مقید به رعایت حدود الهی نباشد؟

در پایان ضمن تشکر مجدد از همه زحمت‏کشان عرصه نقد وبررسی، از فرصت فراهم آمده استفاده می‏کنم و از جوانان این مرز و بوم، به خصوص از خانم‏های محترمه، خواهش می‏کنم دقت کنند و اجازه ندهند شیادان از احساسات پاک معنوی آنها سوء استفاده نمایند.

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. هر خلافی حلقه ایها می کنند تقصیر شخص طاهری است چون مثل او عمل می کنند.
    حرف خوبی زده بود یکی از دوستان که چرا طاهری ناموس خودش رو نداد به یک آقا مستر تا به او ارتباط بدهد و جن از او بیرون کند؟

  2. ممنون از این سایت و برنامه نجات از حلقه لطفا مدتش را زیاد کنید و زمان پخشش زودتر بشه
    راجع جن که هست دوازده شب هم پخش میشه فقط کافیه چرافا هم خاموش باشه دیگه ما می مونیم و موجودات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا