مقالات

ارمنستان آرمان شهر عرفان حلقه

🔘ارمنستان آرمان شهر عرفان حلقه

🔹ارمنستان یادآور خاطرات تلخ و شیرنی برای حلقوی هاست.ارمنستان «utopia» یا همان آرمانشهر محبوب حلقوی هاست.جایی فراتر از جاهای دیگر.آنجایی که با پول می شود بدون زحمت درس خواندن دکتر و مهندس شد.

🔸حلقویون سال هاست که به دنبال این هستند که الگوی «اتوپیای» ارمنستانی را در ایران پیاده کرده و سایر مسترهای خانه دار حلقه را از دانشگاه سوخت های فسیلی ارمنستان به مقام و حلقه ی دکتری و مهندسی با صرف اندک هزینه و زمانی و به قولی «در کسری از ثانیه» نائل آورند.

▫️ویژگی های آرمان شهر حلقه

1- کسی به حلقه ای ها کاری نداشته باشد تا آنان آزاد و رها و یَله باشند و افکار و اعتقاداتشان را بر روی مردم بی گناه اجرایی کنند.

2- بدون قانون و منطق هر چیزی از سوی شیطان به عنوان معلم اول این فرقه به ذهن کوچک و دهان بزرگشان القاء می شود را بتوانند به جامعه منتقل کنند.

3- بتوانند به راحتی کلاس برگزار کرده و پول دریافت کنند.

4- بتوانند در محیطی بدون جن ها و ارواح سرگردان زندگی خوبی را داشته باشند و نسل هایی از خود به یادگار گذارند.آری آرمان شهر حقیقی حلقه ای ها شهری بدون جن و روح سرگردان است.

5- جایی که در آن مرده ها دفن نشوند و کسی برای غم مرده ها نگرید تا اعتراض به خدا شود و کسی به زیارت قبور نرود تا از قضا مورد حمله ی موجودات غیرارگانیک واقع نشود و پای این موجودات را به آرمانشهر حلقه باز نکند.

علی جعفری

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. اتفاقا حلقوی ها در کنار جن های کافر، صبح را شب و شب را صبح می کنند! چنان در جن بازی حرفه ای شده اند که (به قول خودشان) در کثری از ثانیه، جن ها را بین خود پاسکاری می کنند!! برای هم جن می فرستند و جن می گیرند و در کل، در تبادل جن استادند….

  2. اعدادی که به زبان می آورند از 1+ گرفته تا … اعدادی است که با جن های کافر قرارداد کرده اند و مثلا با تشعشع 6- تعداد زیادی جن به شخص متقاضی مستعد ارسال می نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا