ایستگاه اندیشه

13) ایستگاه اندیشه

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. “ایستگاه اندیشه” بخش بسیار مفید و موثری است. و من الله التوفیق

  2. طاهری در سه چیز استاد است و من و فکر کنم همه دوستان منتقد قبول داشته باشند؛ حالا اگر موردی وجود دارد عزیزان می توانند اضافه کنند اگر منطقی باشد حقیر هم می پذیرم.
    یکم: استاد ضدیت با خدا و پیامبر خدا و اهل بیت رسول خدا؛ طاهری ورزیدگی خاصی در مخالفت با قرآن و عترت دارد و هر جا کلامی از خدا و اولیای او دیده باشد به سرعت عکس آن را می گوید و با این حال می گوید خدا و پیامبر خدا و اهل بیت رسول خدا را قبول دارد!!!
    دوم: در جعل عناوین معنوی و مادی استاد است؛ طاهری تخصص شگفت انگیزی در جعل عنوان های مختلف دارد یکدفعه اعلام می کند که مهندس است دکتر هم هست در عین حال عارف کامل هست و دستش شفاست و بهترین اسلحه ساز هم بوده!!!
    سوم: استاد فراکاراته است؛ طاهری در یک چشم به هم زدن دوربین ها را خرد و خاکشیر می کند. یعنی تنها کاراته کایی هست که بجای اجرای فن بر روی حریف ، دوربین را نشانه گرفته به عدسی آن حمله کرده و با یک فن مشکل الاجرا به نام (یته پرنده) آن را متلاشی می کند!!!

  3. سلام.اگر عرفان اسلامی هست چرا اول اینکه شیطان رو تنها موحد میدونه و دوم اینکه با قبول تثلیث خودش واسه خدا شریک قائل میشه ؟ پس به وحدانیت خدا اعتقاد نداره.تمامش دروغه و تظاهر!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا