سخنرانی های کوتاه نقد حلقه

124) عرفان حلقه نه مبنای دینی دارد و نه علمی

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. طاهری با توجه به چیزی که استاد مظاهری تعریف کرد، مثل شترمرغه که میگن تخم کن میگه شترم ! میگن بار ببر میگه مرغم !!

  2. چند سال است که مسترهای حلقه به خارج کشور فرار کرده اند و برای خودشان دفتر و دستک راه انداخته اند و حتی مورد حمایت رسانه های سیاسی بیگانه قرار دارند اما حتی یک مقاله علمی معتبر وجود ندارد که نشان دهد این ها توانسته اند فرادرمانی را ثابت کنند. فقط سر و صدا و هیاهوی بی مورد دارند : درون گنبد ز بی مغزی، صدا بسیار می پیچد ؛ حکایت فرقه حلقه است.

  3. عرفان واره حلقه را نه حوزه علمیه از حیث معنوی تایید کرده و نه وزارت بهداشت از حیث درمانی. این وضعیت را هم در ایران دارند و هم در غیر ایران. پس تنها دو دسته عضو این عرفان واره می توانند باشند؛ اول آنان که از هوش کمی برخوردارند و با این همه دلیل روشن بر رد عرفان واره حلقه هنوزز امید دارند دردشان معالجه شود یا عارف شوند!!! دوم آنان که به دلیل تنبلی یا نبود شغل، دنبال درآمدند یا پول دارند ولی دنبال این هستند که عده ای آنان را بپرستند..!

  4. سلام من متاسفانه درگیر این مسئله هستم و راهنمایی میخوام حدود3سالیه که عجیب درگیر شدم و اززمانی که همسرم با این گروه بیخود و بی اساس آشنا شده خانواده ما داره از هم پاشیده میشه تورو به خدا من رو نجات بدید از این مسئله بزرگ تو زندگیم افتاره و مثل خوره داره فکرمو میخوره ممنونم وسپاسگذارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا