حلقه به روایت اسناد

از همه خدایی تا پذیرش تثلیث

از همه خدایی تا پذیرش تثلیث

▪️یکی از اعتقادات طاهری همه خدایی است که پیش از این اسنادی در این مورد ارائه کردیم.از رهگذر این اندیشه ی ضد دینی ، طاهری تثلیث و 3 خدایی مسیحیت و مصلوب شدن عیسی مسیح علیه السلام را نیز پذیرفته است.

☑️ در قرآن کریم آمده است:

«يا أَهْلَ الْكِتابِ لا تَغْلُوا في‏ دينِكُمْ وَ لا تَقُولُوا عَلَى اللهِ إِلاَّ الْحَقَّ إِنَّمَا الْمَسيحُ عيسَى ابْنُ مَرْيَمَ رَسُولُ اللَّهِ وَ كَلِمَتُهُ أَلْقاها إِلى‏ مَرْيَمَ وَ رُوحٌ مِنْهُ فَآمِنُوا بِاللَّهِ وَ رُسُلِهِ وَ لا تَقُولُوا ثَلاثَةٌ انْتَهُوا خَيْراً لَكُمْ إِنَّمَا اللَّهُ إِلهٌ واحِدٌ سُبْحانَهُ أَنْ يَكُونَ لَهُ وَلَدٌ لَهُ ما فِي السَّماواتِ وَ ما فِي الْأَرْضِ وَ كَفى‏ بِاللَّهِ وَكيلاً [نساء/171]

هان اى اهل كتاب در دين خود غلو مكنيد و پيامبرتان را پسر خدا و خود را دوستان خدا می‌خوانيد و عليه خدا جز حق سخن می‌گوييد، همانا مسيح عيسى بن مريم فرستاده خدا بود، فرمان ايجادى از او بود كه متوجه مريمش كرد و روحى بود از خدا، پس به خدا و فرستادگان او ايمان آوريد و زنهار كه سخن از سه خدايى به زبان آريد، كه اگر از اين اعتقاد باطل دست‌بردارید، برايتان خير است، چون الله معبودى يكتا است، منزه است از اينكه فرزندى داشته باشد، آنچه در آسمان‌ها و آنچه در زمين است ملك خدا است و براى داشتن تکیه‌گاه، خدا بس است».

🔴در ویدئوی زیر که مرتبط با دوره های عرفان حلقه است ببینید طاهری چگونه تثلیث را می پذیرد و از آن دفاع می کند و از کتاب تحریف شده مسیحیت آیه ارائه می دهد.


از همه خدایی تا پذیرش تثلیث

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. طاهری به هیچی معتقد نیست حتی به مسیحیت تحریف شده نیز بی اعتقاد است و تنها افکار خود را قبول دارد و اگر به چیزهایی گاهی استناد می کند در جهت مخالفت با قرآن است.

  2. سلام. خدا میگه حضرت عیسی به صلیب کشیده نشده ولی طاهری میگه نه، به صلیب کشیده شده!

  3. با این صحبت ها ادعای مسلمان شیعه دوازده امامی بودن هم دارد !!!

  4. واقعا با چه رویی عرفان حلقه را حق و منطبق با قرآن و عترت معرفی می کنند؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا