اخبار عرفان حلقه

کلاهبرداری با «ام اس» در یکی از محله‌های اصفهان

رئیس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان اصفهان:
🔸در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی ساکن در یکی از محله‌های شهر اصفهان اقدام به برگزاری جلسات و کلاس‌های انحرافی مربوط به عرفان‌های کاذب می‌کند، ماموران انتظامی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
🔸این فرد به همراه خواهرزاده خود اقدام به برگزاری دوره‌های فرا درمانی می‌کند و با پخش تراکت مدعی است قادر به درمان بیماری “‌ام اس” ظرف مدت شش روز است.
🔸متهمان علاوه بر آن اقدام به توزیع نوعی داروی غیربهداشتی ساخت خود جهت درمان بیماری ‌ام اس می‌کردند.
🔸طی بازرسی از منزل متهم اصلی پرونده، اقلامی برای انجام این اقدامات مجرمانه کشف شد. /فارس

📌پایگاه اصفهان خبر

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. آخه من نمی دونم درمان چه ربطی داره به عرفان ؟؟!! میگن با فرادرمانی خداشناس عملی کنیم شما را !! کی گفته همه با دیدن کار خارق العاده ایمان می آورند ؟؟!! مگه معجزات انبیاء “ع” را نمی دیدند و بعد تکذیب می کردند ؟؟!! چه رسد به ادعای این حلقه ایها که دروغ است و اکثر طرفداران آن بخاطر شهرت و قداست کاذب و پولی است که از این راه پیدا می کنند و بی دلیل دفاع می کنند و القا می کنند که راه آنها حق است.

  2. بنده خودم شخصی را میشناختم که قبلا فال گیری میکرد و بعد رفت تو کار فرادرمانی و ظرف مدت کمی زندگی اش به کلی عوض شد. حالا میخواستید اینها با این درامد سرشار با جانم و فدات بشم و … دست از این همه پول راحت الوصول بکشند! این ساده انگاری است . تنها راه حل برخورد بسیار جدی تر با اینها است زیرا در غیر این صورت تا چند سال دیگر شاهد بهائیت جدیدی در کشور خواهیم شد که به مراتب خطرناک تر از بهاییت قدیم میباشند زیرا اولا که میگویند ما از روحانیون و نماز خونها هم مسلمان تریم و ثانیا طیف وسیعی از مردم را (که خود و یا در اطرافیانشان کافی است یک نفر مریض وجود داشته باشد که در اکثر خانواده ها چنین افراد بیمار و یا سال خورده وجود دارد.)هدف قرار داده اند و شاهدیم که در این چند سال با وجود نبود رهبر شان سریع تر از زمان طاهری به جلب مخاطب پرداخته اند.
    یادمان نرود که گسترش چشم گیر بهائیت در سالهای بعد از مرگ رهبرشان به وقوع پیوست. انهم با وجود مخالفت روحانیت و رژیم ( امیر کبیر) دقیقا مانند امروزه و جریان عرفان حلقه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا