حلقه به روایت اسناد

طاهری جبرئیل را آگاهی می‌داند (منکر وجود این فرشته‌ی الهی است) تفکر قرآنی را اسطوره‌ای می‌داند و عزرائیل را قانون خستگی می‌داند.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. پس آن جوانی که تصادف می کند چی؟؟ سلول ها و اعضای حیاتی بدن او که پیر و خسته نبودند!

  2. بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام.طاهری یک جوری حرف میزنه انگار دستیار خدا بوده در آفرینش مخلوقات.شاهد خلقتشون بوده و حالا اومده اسرار خداوندو فاش کرده که ایها الناس بدونید حقیقت و ماجرا یک چیز دیگه است.خداوند هم راضی بوده اون ( طاهری ) در لحظات آفرینش مخلوقاتش حضور داشته باشه و بهش گفته بود به هیچکس اینا رو نگی ها !!!! بین خودمون باشه.مخلوقاتم درک و آگاهیشون به اون درجه نرسیده اینها رو باور کنن.بعد ها طاهری خودش اومده مثل اسنودن تمام اسرار و راز خلقت خدا رو برملا کرده و آخه مضحک اینه یک عده (مثلا اینایی که توی فیلم نشستن دارن حرفهای طاهری رو گوش میدن ) با یک بهت وکنجکاوی ( و اینکه عجبا یک همچین ماجراهایی یوده که ما خبر نداشتیم ) دارن به حرفهاش گوش میدن.خدا یعنی از مخلوقاتش میترسیده نمیخواست اونها رو از حقیقت آگاه کنه واسه همین بطور سری و رمز و راز به آفرینش پرداخته و یک فضول معرکه به اسم طاهری هم اونجا بوده و شاهد ماجرا بوده.حالا چرا خدا باید بطور سری خلق میکرد؟چون به گفته ی طاهری ذهن و درک مردم در اون زمانها قوی نبوده.خداوند چرا باید از یک موجود تخیلی به اسم جبرئیل امین ع صحبت میکرده؟منظورش از خلقت حضرت روح القدوس ع چی بوده؟ما همه منتظر بودیم(همه منظورم تمام بشرهایی اند که از زمان حضرت آدم ع آفریده شدن) تا طاهری که دستیار خدا بوده بیاد ما رو از این همه درگیری فکری نجات بده و مسائلو واسمون مثل آب خوردن حل کنه غافل از اینکه خداوند هر دینی رو که فرستاده واسه ی بنده هاش قدرت فکر و تعقل اونها رو هم سنجیده و هر کتابی رو هم که فرستاده با توجه به درک و فهمشون نازل کرده و هر کتاب هم در دوره ی خودش و هم پس از گذشت قرنها و تا ابد جوابگوی بسیاری از سئوالاتیه که امکان داره در ذهن بشر به وجود بیاد ومخصوصا قرآن کریم که هیچکس مثل اونو نمیتونه بیاره و خداوند هم خودش در کتابش اینو متذکر شده.در سوره ی تکویر و چند سوره ی دیگر خداوند از لحظه ایی که حضرت نبی اکرم ص توانستند روح القدس ع را مشاهده کنند صحبت کرده.در حدیث شریف کساء حضرت جبرئیل امین ع به همراه 5 تن ع رفتن زیر کساء.طاهری اینها رو نمیدونه دیگه.آقای عقل کل کشف رمز کرده آیات خدارو.طاهری جزو بلایای آسمانی و زمینیه با دیدنش و شنیدنش نماز آیات واجب میشه برهمه.

  3. طاهری حرف مفت زده. خیلی چیزها در قرآن کریم چه اعتقادی و علمی آمده که زمان نزول قرآن کریم متوجه نمی شدند و امروز به سبب پیشرفت علم متوجه می شویم. مثلا کروی بودن زمین یا زوجیت حتی در گیاهان. یا چیزهای دیگر. پس نمی توان گفت قرآن مجید در حد آن زمان که مردم علم نداشته اند نازل شده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا