پیام های رحمانی شیطانی

134) فروکاستن ارزش شب قدر در فرقه حلقه و سمبلیک انگاری آن

پیام رحمانی

قرآن کریم:

لَیْلَهُ الْقَدْرِ خَیْرٌ مِنْ أَلْفِ شَهْرٍ ؛ شب قدر بهتر از هزار ماه است! (سوره قدر، آیه ۳)

پیام شیطانی

محمد علی طاهری
(در مورد شب قدر)  بین هیچ دو زمان و دومکان از نظر چتر بارش رحمت و  فیض الهی هیچ اختلافی وجود ندارد ( فایل صوتی دوره های فرقه حلقه)

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

 1. باید از سرکرده ی حلقه پرسید که مثلا نماز خواندن در مکانی که صاحبش راضی نیست با نماز خواندن در مکانی که مشکل شرعی ندارد، یکی است؟؟

  1. خود طاهری می گوید بعضی مکان ها شارژش منفی است و بعضی جاها شارژش مثبت است؛ بعد نوبت به مثلا (شب قدر) که می رسد می گوید هیچ دو زمان و دو مکان از نظر چتر بارش رحمت هیچ اختلافی وجود ندارد!

 2. این که طاهری گفته هیچ دو زمان و دو مکان با هم هیچ تفاوتی ندارند باعث شده که حلقه ایها تقدسی برای اماکن مقدسه مثل مکه مکرمه ، کربلاای معلی و … قایل نباشند. بنده بین اینها بوده و هستم و متاسفانه می بینم و می شنوم که چه فاجعه ای طاهری درست کرده است و در عین حال با پررویی طلب کار هم هست!

 3. خودتون رو خسته نکنین. طاهری حرف خدا و اولیای او را قبول نداره. هوشمندی رو قبول داره ،گوشش رو محکم چسبونده به دهن اون رانده شده از درگاه الهی و هر چی اون بگه این تکرار می کنه…

 4. با عرض سلام. طاعات و عبادات شما مقبول درگاه حق باشد ان شاء الله.
  از مدیر بزرگوار سایت نجات از حلقه [شیطان] خواهش می کنم این کامنت و پیام بنده را در سایت (بخش یادداشت ها یا هر قسمت که مناسب است) بگذارند تا همه ببینند.
  امشب (شب احیا) یکی از اقوام با من تماس گرفت و در حالی که گریه می کرد گفت: (می دونی زنم بر خلاف سال های گذشته که بیدار بودیم و دعای جوشن می خواندیم و قرآن به سر می گرفتیم، امشب چه کار کرد؟ گفتم: مگه چه کار کرده؟؟ جواب داد: خوابیده! به من گفت من به جای بیدار ماندن و دعای جوشن کبیر خواندن که به خدای بی نام ،صدها نام می دهد! و به جای قرآن به سر گرفتن و واسطه قرار دادن قرآن و چند انسان که فرقی با ما ندارند! اتصال می گیرم مثل هر شب و می خوابم..!!)
  متاسفانه همسر این شخص یکسال است که به فرقه عرفان حلقه پیوسته. واقعا دردناک است و تاثر برانگیز.
  خیلی ممنون و التماس دعا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا