سخنرانی های کوتاه نقد حلقه

122) اعتقاد به تناسخ در فرقه حلقه

نوشته های مشابه

11 دیدگاه

 1. سلام و عبادات دوستان قبول.
  استاد محمدی از اساتید با سابقه حوزه علمیه قم هستند و چقدر خوب شد سخنان این بزرگوار درباره فرقه حلقه را منتشر کردید. از مدیر سایت نجات ممنونیم

 2. حلول ارواح خبیثه در انجیل های تحریف شده آمده و ربطی به دین مبین اسلام ندارد.

 3. عرفان حلقه اینجا را با جاهای دیگه اشتباه گرفته. حلول روح خبیثه در بدن و روح گیری و جن بازی و جن گیری به سبک فیلم های هالیوودی ، مورد قبول ما مسلمانان شیعه نیست.

 4. طاهری اصولا کاری به کلام خدا و پیغمبر و امامان نداره، او به حلول روح میت در وجود افراد زنده اعتقاد داره!

 5. سلام
  یعنی طاهری قبول داره که مثلا روح یا به قول خودش، کالبدذهنی پدرش یا اموات نزدیکانش ویروس شدن رفتن تو این و آن؟!

 6. این خرافاتی که امثال طاهری دم از آن می زنند نه تنها مورد قبول افراد متدین نیست بلکه حتی غیر متدینین هم با آن مخالف هستند، چون به خطر انداختن سلامت روانی مردم را هیچکس نمی پسندد. طرف داشت زندگی عادی خود را می کرد و بالای سر خانواده اش بود اما به او القا می کنند ارواح اموات در تن توست! با این حرف دیوانه اش می کنند و کاری می کنند امنیت شب و روزش را از دست بدهد و دچار هزار درد و ترس و گرفتاری شود و از کار و زندگی بیافتد.

 7. معصوم علیه السلام می فرماید راه فرار شیاطین تلاوت قرآن مجید است:(کافی/ج2/ص610) بعد طاهری گفته با تصالاتی که من برقرار کنم موجودات غیر ارگانیک (شیاطین) می روند!!!!

 8. حالا ببینیم وقتی طاهری مرد مریدانش می گویند روح سرگردان طاهری رسوخ کرده در دیگران؟؟

 9. قرآن مجید می فرماید روزی دو مرتبه فرعون و اتباعش به آتش عرضه می شوند. درحالی که فرقه حلقه مدعی بود اروح نامتعالی (کالبدذهنی!) می گردند شخصی را در دنیا پیدا می کنند که اشتراک شخصیتی با آنها داشته باشد تا بتواند با رسوخ به آن فرد به کار مورد علاقه خود ادامه دهند! پس با این حساب فرعون الآن باید مثلا در وجود نخست وزیر جلاد رژیم صهیونیستی رسوخ کرده باشد و در حال لذت بردن از جنایت باشد!! ولی می بینیم که قرآن کریم وضعیت فرعون را طور دیگر گزارش می فرماید و او و اتباعش را در جهنم برزخی در حال عذاب معرفی می فرماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا