سخنرانی های کوتاه نقد حلقه

119) برخی دیدگاه ها در مورد نسبت عرفان و درمان

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. حلقه ایها حرفهایی می زنند که مرغ پخته هم به آنها می خندد! می گویند فرد با اتصال به حلقه فرادرمانی هوشمندی (روح القدس!) درمان می شود و این درمان وجود هوشمندی را به او ثابت می کند و بعد از پی بردن به وجود هوشمندی، به صاحب آن یعنی (خدا) پی برده و به (خداشناسی عملی) می رسد!!! و خیلی سعی کرده اند طاهری را همانند (نعوذبالله) حضرت عیسی(ع) معرفی کنند!!! در حالی که اولا حضرت عیسی پیامبر خداست، ثانیا معجزات پیامبران الهی )ع( با هدف خداشناس کردن مردم انجام نشده است چون انسان فطرتا می داند خدا هست، قرآن کریم می فرماید اگر از مشرکین سوال کنید خالق کیست، می گویند: (الله) ؛ معجزات پیامبران الهی(ع) جهت اثبات نبوت و رسالت آن بزرگواران به تکذیب کنندگان بوده است.

  2. نکته جالب این است که انبیاء (ع) معجزاتشان به وقوع می پیوست مثلا حضرت عیسی (ع) به اذن الله تبارک و تعالی ، مرده زنده کرد و مریض شفا داد، ولی عده ای باز تکذیب کردند ولی طاهری یک شیادی است که ادعای فرادرمانی اش عملی نیست یا حداقل فراگیر نیست، اما عده ای بی نهایت ساده لوح ، طاهری را در حد )معاذالله( پیغمبر یا بالاتر قبول دارند و به شدت مرید حلقه به گوش او شده اند که جای تعجب و تاسف فراوان دارد.

  3. اگر حلقه ی فرادرمانی راست بود ،سرکرده ی گروهک حلقه ،مبتلا به بیماری اعصاب و روان نبود و به دوربین مستند حلقه ی شیطان حمله نمی کرد …..

  4. در کتاب انسان و معرفت و دیگر متون عرفان کاذب حلقه آمده که همه آلوده هستند و حتی انبیاء و اولیای الهی هم باید وارد آتش جهنم شوند چون کمترین آلودگی که حجاب بین (من ثابت= روح خدا!) و (من متحرک= نفس) و باید بسوزد تا (من ثابت) و (من متحرک) به وحدت برسد ،همان گناه اولیه یعنی خوردن میوه ممنوعه از سوی آدم بوده است. این ادعا شبیه ادعای مسیحیت تحریف شده است که می گوید هر انسانی که متولد می شود آلوده به گناه اولیه ی آدم است…!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا