عارف و عارف نما

1) عارف و عارف نما

13 دیدگاه

 1. سلام
  با نشر سخنان عالمانه و عارفانه و حکیمانه امام خمینی که برگرفته از کلام خدا و سنت و سیره قولی و عملی پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت معصومین(ع) می باشد، یک تو دهانی محکم می زنید به دهان طاهری و مریدان ناآگاه او.
  خدا خیرتان دهد

 2. لطفا خودتون رو خسته نکنید، طاهری از شیطان خوشش میاد و کاری هم به قرآن و عترت نداره و شیطان هم طاهری رو خیلی دوست داره و این ددستی دو طرفه روز به روز بیشتر میشه ….

 3. جای تشکر و قدردانی فراوان دارد که مطالب خوبی را گزینش کرده و به اطلاع مخاطبان خود می رسانید

 4. سلام- فرقه ضاله حلقه حسن ظن اعضایش را به شیطان رجیم به تدریج افزایش می دهد و حلقه ای پس از مدتی ارادت خاصی نسبت به شیطان پیدا می کند که این ارادت از ارادتی که شیطان گرایان به شیطان دارند اگر بیشتر نباشد کمتر نیست.

 5. آدم وقتی کلام امام خمینی حتی تصویر این مرد الهی را با طاهری مقایسه می کند، بیشتر ذلت و هیچ و پوچ بودن طاهری را درک می کند…

 6. سلام
  اگر ممکن است فیلم نماز خواندن حضرت امام “ره” را که در لحظات آخر عمر پربرکت خود در بیمارستان خوانده اند را بگذارید تا ناآگاهان بفهمند که بزرگان دین و عرفان این مرز و بوم چه سلوکی داشته اند.

 7. ابلیس اولین قیاس کننده و عصیانگر بود در برابر فرمان خدا که از روی تکبر، بر آدم سجده نکرد.

 8. سجده بر آدم به فرمان خدا بود پس برای خدا بود. سجده بر آدم نه سجده بر مشتی خاک، بلکه سجده به روحی الهی بود که خداوند در او دمیده بود. در حقیقت سجده بر تطور شانی الهی بود که در کالبد آدم تجلی کرده بود.

 9. خدا فرموده ابلیس کافر است بعد طاهری میگه نه، ابلیس خیلی هم موحده! واقعا این وقاحت طاهری رو نمی رسونه؟

 10. محبوب ترین نام در عرفان حلقه، شیطان است و اصلا او را موجود سرکش و جهنمی نمی دانند بلکه او را از ماموران ایثارگر و شایسته ی خدا می دانند و آنقدر که از ابلیس و خوبی و محبت او حرف می زنند از خوبی و خدمات انبیاء و اولیای الهی (ع) صحبت نمی کنند.
  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

 11. اعوذبالله من الشیطان الرجیم من عضو این حلقه شیطانی شدم یک روز خوش ندیدم از خدا و عبادت دلزده شدم برای خودم و خانوادم ارتبهط گرفتم ولی هممون بیمار شدیم خدا لعنتت کنه طاهری شیطان پرست حتی دیگه خواب مادر مرحومم رو نمیبینم مادرم درخواب بقیه رفته و گفته من یک نیرویی دارم که مادرم نمیتونه وارد خوابم بشه ای صد لعنت بر طاهری شیطان پرست دلخوش به خواب مادرم بودم اینو هم ازم گرفت حالا چکار کنم نجات پیداکنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا