نشریه الکترونیکی نَه عارف، نَه طبیب

هفته نامه نقد حلقه؛چهل و یکمین شماره

آنچه در این شماره می خوانیم؛

همسویی عرفان حلقه با وهابیت – بخش اول

  1. وهابیت
  2. شرک بودن زیارت قبور ائمه علیهم السَّلام

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. با عرض سلام مسیحیان کاتولیک روی هر یک از روزهای سال اسم یکی از قدیسین را گذاشته اند یعنی به تعداد روزهای سال 365 قدیس دارند.گاهی وقتها هم یک روز به اسم دو یا سه قدیسه که از 365 عدد بیشتر میشه و همه هم بهشون اعتقاد راسخ دارند و بسیار معتقدند.علاوه بر این همه ی شهرهای ایتالیا ( مرکز کاتولیکهای معتقد ) هر شهری یک قدیس داره واسه خودش که به عنوان محافظ و نگهبان اون شهر در نظر گرفته شده .یعنی کاتولیکها خیلی بیشتراز ما مسلمانان قدیس و روحانی شهید دارند که هنگام دعاهاشون برای کمک گرفتن به اونها متوسل میشن.در بعضی از شهرها هم برای شهادت قدیسشون مثل مسلمانان دسته و هیئت های عزاداری دارن و با کوبیدن خرده شیشه به بدنشون و پاهاشون و خونی کردن خودشون در این مراسم عزاداری میکنند.

  2. غیر از وهابی های پلید، شیعه و سنی معتقد به توسل به پیغمبر اکرم (ص) هستند. در روایات اهل سنت آمده که سالی خشکسالی شد و همه رفتند پیش عایشه و او گفت بروید کنار قبر پیغمبر اکرم (ص) و توسل کنید تا باران بیاید. مردم رفتند و خدا را به مقام‌ پیغمبر رحمت (ص) قسم دادند و باران شروع به باریدن گرفت.
    یک سرچ کنید حدیث را می بینید. ممنون

  3. حدیث بالا که مربوط به عایشه و توسل در کنار قبر پیغمبر اکرم (ص) است در کتاب (سنن الدارمی/ ج1/ ص227) آمده و روایت صحیح و راویان آن همه ثقه هستند و معتبر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا