طنز

انیمیشن طنز الگوی غیرارگانیک

نوشته های مشابه

18 دیدگاه

 1. باعرض سلام
  طاهری در مغز مریدان خودش فرو کرده که جن ها و ارواح شریر سرگردان وجود شما را تسخیر کرده اند و به کارهای زشت وا می دارند! و هیچ کجا هم مشخص نشده که یک حلقه ای چه وقت از این جن ها و ارواح سرگردان تخلیه خواهد شد؛ یعنی یک حلقه ایها برای مدت نامعلوم شاید تا آخر عمر یک انسان مجبور خواهد بود که هر کار زشتی از او سر بزند بعنوان (برون ریزی) تلقی می شود و همه باید تحمل کنند و به او تبریک هم بگویند که رحمت عام شامل حالش شده و در جاده درمان و عرفان سیر می کند!!!

 2. این خانم مستر که لگد زد به شوهررش و طاهری، ویروس اشتراکی (در پندار حلقه ای ها ،کالبد ذهنی می تواند هم زمان چند نفر را تسخیر کند!) دارند!!!!!!

 3. سلام
  طاهری فکر پلیدی را القا کرده به پیروانش. این که به اصطلاح موجودات غیر ارگانیک با نفوذ در ذهن و وجود افراد آنها را به خلافکاری می کشاند، نوعی توجیه است نسبت به کارهای خلافی که یک عرفان حلقه ای انجام می دهد. یعنی اگر مثلا یک حلقه ای یا خود شخص طاهری کار خلافی بکند، می گویند خودش نبوده بلکه موجود غیر ارگانیک درونش بوده یا من های ضد کمال درونش بوده که این کار خلاف و بد را مرتکب شده است!! این توجیه باعث می شود فرد بعد از ارتکاب به خلاف، خیالش آسوده و راحت باشد و به قول معروف وجدان دردی هم نگیرد! خیلی بد و خیلی خطرناک است این تفکر.

 4. یکی از فامیل ،همسرش سال 86 جذب حلقه شده و مستر نیز هست و مستقیم در جریان هستم که از وقتی جذب حلقه شده مرتب با همه و حتی با تنها فرزندش دعوا می کند و همسرش با ناراحتی گله می کرد که به خواهرش فحاشی کرده و می گوید مدتی است “تیک های عصبی ام” رو آمده و بددهانی ام رو آمده و خلاصه می رود!!!!!!!

 5. حیف می شد این رو ندیده بودم! طاهری ویروساشو تفویض کرده به شاگرداش!!خخخخخ

 6. عاقبت پیروی از طاهری ،همچو طاهری شدن است! همینکه پیروان طاهری می پندارند موجوداتی در ذهن و درونشان حضور دارد که به اعمال بد متمایل اند و لذا شخص تسخیر شده را به کارهای بد متمایل می کنند، باعث می شود به اعمال بد و غیر اخلاقی دست بزنند و در واقع با این تلقین احساس می کنند ممکن است هر لحظه با تحریک یک عامل بیرونی ، وادار به رفتار و اعمال بد و غیر اخلاقی شوند چون خود را موجودی مجبور و بی اراده می دانند!

 7. این یک واقعیت تلخ است که حلقه ایها بیمار روانی شده اند منتهی آنها که جدا نشده اند این درد خود را (بیرون ریزی) می پندارند و با سختی تحمل می کنند و اطرافیان آنها به زحمت افتاده اند. امثال بنده که بین حلقه ایها هستم این واقعیت تلخ را می دانم و می بینم. این ها واقعیت امر را نمی گویند تا افراد بیشتری را جذب کنند متاسفانه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا