مناظرات و نشست ها

مناظره فلاورجان؛ یک خانم مستر حلقه می گوید گریه ی حضرت یعقوب علیه السلام در ابتدا برای حضرت یوسف علیه السلام غیر الهی بوده است


یک خانم مستر حلقه می گوید گریه ی حضرت یعقوب علیه السلام در ابتدا برای حضرت یوسف علیه السلام غیر الهی بوده است

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. با عرض سلام و خدا قوت
    حرف زدن با این ها بی فایده است. انسان تعجب می کند که بعد از پخش آن رفتارهای غیر عادی طاهری در مستند حلقه شیطان، چرا برخی هنوز مرید او هستند؟! آیا منافع مالی آنها را به اتخاذ این موضع وا داشته؟؟؟

  2. البته یکی از اساتیدم می گویند جذب شدن به عرفان های کاذب فقط با انگیزه پول درآوردن نیست بلکه عده ای حوصله دین داری و رعایت احکام خداوند را ندارند و به این منظور می پندارند راه های رسیدن آسان تر به معرفت هم وجود دارد !!!

  3. شما دارید خنده دارها ، کی روبروی طاهری ایستادید و جرات مناظره با خود او راداشتید ،این مستر چه گفت آن مستر چه گفت این ها چرت و پرت است خود طاهری مشخصا چه گفت . راستی جمله مگر او نماز هم میخواند را یادتان می آید میدانید . شما با آنان چه فرقی میکنید . هیچ آنها از شما مسلمان تر بودند چون گول خورده بودند شما چی از عمد همه این کارها را میکنید پس آنها مسلمان تر بودند

  4. جناب آقای صادق،اولا امثال طاهری خاک پای امیرالمونین علی ابن ابیطالب (علیه السلام) هم نمیشن که تشبیه میکنی.دوما عرفان حلقه و امثال این فرقه ها،در تاریخ بودن و هستن.همیشه وجود داشتند.فقط کسانی فریب این فرقه ها رو میخورن که ضعف در ایمان و مطالعات دینی دارند.سوما،در همون مستند عرفان حلقه و مناظره طاهری با آقای تبار،به خوبی مشخصه که چطور از جواب دادن تفره میره.تعصب عامل بسته شدن چشم انسان نسبت به درک حقیقته.و در پایان حدیث ثقلین رو بیاد بیارید که پیامبر (صلی الله علیه و آله) فرمودند فقط به قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) چنگ بزنید تا گمراه نشید.چرا از چیزی دفاع میکنی که مستقیما مربوط به پیروان شیطانه؟حداقل بدون تعصب در این مورد مطالعه کنید.برای کشف حقیقت.با خودتون بگین شاید 1 درصد دارم اشتباه میکنم.حداقل با خودتون صادق باشین.یا علی مدد.

  5. جناب آقای صادق،اولا امثال طاهری خاک پای امیرالمونین علی ابن ابیطالب (علیه السلام) هم نمیشن که تشبیه میکنی.دوما عرفان حلقه و امثال این فرقه ها،در تاریخ بودن و هستن.همیشه وجود داشتند.فقط کسانی فریب این فرقه ها رو میخورن که ضعف در ایمان و مطالعات دینی دارند.سوما،در همون مستند عرفان حلقه و مناظره طاهری با آقای تبار،به خوبی مشخصه که چطور از جواب دادن تفره میره.تعصب عامل بسته شدن چشم انسان نسبت به درک حقیقته.و در پایان حدیث ثقلین رو بیاد بیارید که پیامبر (صلی الله علیه و آله) فرمودند فقط به قرآن و اهل بیت (علیهم السلام) چنگ بزنید تا گمراه نشید.چرا از چیزی دفاع میکنی که مستقیما مربوط به پیروان شیطانه؟حداقل بدون تعصب در این مورد مطالعه کنید.برای کشف حقیقت.با خودتون بگین شاید 1 درصد دارم اشتباه میکنم.حداقل با خودتون صادق باشین.یا علی مدد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا