عرفان التقاطی

22) عرفان حلقه و وهابیت _ عدم تایید نصب آیات قرآن بر دیوار

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. فرقه پلید حلقه عقاید کذب فرقه پلید وهابیت را اخذ کرده و بعنوان عرفان ایرانی-اسلامی!!! به خورد تعدادی ناآگاه داده است. عدم نصب قرآن و شرک دانستن زیارت، بدعت دانستن توسل به نبی و ولی خدا و… چرندیاتی است که فرقه ضاله حلقه از فرقه ضاله وهابیت گرفته است. درحالی که اهل سنت مخالف این نظرات خلاف واقع وهابیت پلید هستند.

 2. العثیمین غلط کرده. بر اساس احدیث صحیح السند، حضرت امام صادق ‘سلام الله علیه’ بر دیوار منزل شریف خود ‘آیه الکرسی’ نوشته بودند…

 3. برخلاف ادعای دروغ طاهری که عرفان التقاطی حلقه را عرفان این مرز و بوم نامیده بود، عرفان واره حلقه، عرفان یهودی،مسیحی،وهابی، شرقی و غربی است.

 4. به قول آقا هومن ،فرقه حلقه بر خلاف ادعای بنیانگذار آن ،عرفان این مرز و بوم نیست بلکه عرفانی برون مرزی است که از مکاتب و فرقه های غیر اسلامی مثل وهابیت،مسیحیت تبشیری،یهودیت و … اخذ شده است.

 5. کلا وهابیون اقلیتی هستند که برخلاف اکثریت شیعه و سنی فکر می کنند. بعنوان نمونه در همین فتوای بالا می بینید که این مفتی وهابی-تکفیری، می گوید (بسیاری) از افراد آیات قرآن را بر دیوار نصب می کنند! از همین بیان معلوم می شود پس اکثر مسلمانان این کار خوب را در امت اسلامی انجام می دهند.

 6. آیات شریفه قرآن جلوی چشم ما باشد علاوه بر این که با اثر وضعی خاص خود، فضا را برای جن های کافر ناامن می کند و سبب فرار آنان می شود، دو سود به حال ما دارد:
  1. وقتی کلام خدا را می بینیم، به یاد خدا می افتیم و یا بیشتر به یاد او می افتیم و دل ما نرم و نورانی می شود.
  2. مشاهده کلام خدا، رفتار و گفتار ما را تغییر می دهد!
  طاهری و شیطان صفتان نمی خواهند ما آدم حسابی باشیم. طاهری جهت محکم کاری یک معادلی هم برای مریدانش ترتیب داده تا برای همیشه غلام حلقه به گوش او باشند! گفته سوگندنامه ها برای شما خوب است با آن (بخوانید: با من!) ارتباط برقرار کنید!!!

 7. طاهری دلش می خواهد پیروانش به جای آیات الهی قرآن مجید، عکس منحوس او را به دبوار منزل خود بزنند. آرم فرقه را بالای سر و دست خود نصب کنند و از آن تشعشع یا انرژی بگیرند!!!! و همینطور از سوگندنامه مقوایی!!!!!!!!!”

 8. وهابیت و بهاییت و عرفان های قلابی شیطانی مثل حلقه ،دستپخت شیطان رجیم است. به این حرف من شک نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا