فیلم و کلیپ

25) آینده نگری و پیشگویی در فرقه حلقه

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

 1. با عرض سلام.نقش شیطان در عرفان واره ی حلقه چیست؟آیا مثبته یا منفیه؟یک جا براش احترام قائلن و او را تنها موحد میدونند و یک جا او را منفی میدانند و پیشگویی را به او نسبت میدهند.اصلا مثبت و منفی در فرقه ی حلقه چه معنایی دارد؟به قول شما استاد گرامی استاد شمشیری , طاهری یک دهه با خودش کلنجار رفته و به نتیجه ایی هم نرسیده فرقه ی ضاله ایی را بنیان گذاشته و مردمو گمراه کرده است.

 2. سلام.شیطان در فرقه ی حلقه از کثرات موجودی سمبلیک به نام ابلیس محسوب میشه.مثبت در فرقه ی حلقه مترادف تمامی خوبی هاست و منفی مترادف همه ی بدی ها.در فرقه ی حلقه ابلیس رو بد می دونن اما او مجبور به بدی بود.در این فرقه، شیاطین درونی (من های ضد کمال) و شیاطین بیرونی رو نباید تبعیت کرد اما در عین حال نباید هم اونها رو مقصر دونست و ردشون کرد و با شیطان باید به صلح و آشتی رسید.

  1. با عرض سلام.طاهری خودشو و خلقت خودشو چگونه میبینه؟به گفته ی شما در تاریخ بشریت این تنها طاهری بوده که به عرفان حلقه و شبکه ی شعور کیهانی رسیده.چه کسی او را برای رسیدن به این توانایی انتخاب کرده؟او بر سایر مخلوقات خداوند سبحان چه مزیت و ارجحیتی داشته ؟آیا شاهدی وجود داشته و یا دارد برای اثبات حرفهاش؟با تشکر فراوان.متشکرم بابت پاسخ به سئوالهایم.

   1. سلام.طاهری در جوانی به گفته ی خودش فردی بوده پر از تضاد با خدا و ایمان و تدین و رابطه ی صحیحی با خداوند و دین نداشته.این مساله روز به روز بیشتر میشه و طاهری به سراغ هر شغلی که میره موفق نمیشه.حتی مدتی رو در خارج از کشور بوده.سرانجام تصمیم میگیره فرقه سازی و دین فروشی رو انتخاب کنه.او که همه رو جز خودش بیمار میدونه همه ی حرفاش خلاف دین هست و عده ای رو به دور خودش جمع کرده که با طاهری در صفت بی علمی و ضعف دینی مشترک هستند.
    طاهری که تافته ای جدا بافته است از منظر خودش و حلقه ای ها، هیچگاه جرات رویارویی با منتقدین رو نداره و هوچیگری رو به عنوان بهترین فرار رو به جلو انتخاب کرده.

   2. بسیار عالی.من حالا میتونم بفهمم چرا مثلا یک بومی از قبایل تاسمانی در شبه قاره ی استرالیا به شبکه ی شعور کیهانی دست پیدا نکرده و این فقط طاهری بوده که به یک همچین توانایی من در آوردی رسیده.چون اون بومی تاسمانی خیلی بیشتر به خدا نزیکتره و به عرفان واره و این جور چیزها احتیاجی نداره و شعورش از شعور طاهری هم بیشتره.ساده زیستن رو بر پیچیده کردن دین و عقیده ی مردم ترجیح داده.برای همینه که ما هرگز ار اون دیار اخباری در این زمینه نمیشنویم.

   3. شامان های قبایل بومی هم یک همچین قدرت هایی از خودشون نشون میدن. یک بار در یک مستند دیدم شامان قبیله ادعا داشت میتونه بره تو ذهن بیماران و با شیطان درونشون بجنگه و بعد از ذهنشون بیاد بیرون و اونها رو مداوا کنه.یکی شون هم بود بصورت نشسته ( چهار زانو ) میتونست تا 4-5 متر تو هوا بپره .با این وجود هیچکدومشون با خدا و پیغمبر مخالفت نمیکردن و سرشون تو کار خودشون بود.

 3. ابلیس رو بد نمی دونن. میگن مامور خداست. حتی در انسان و معرفت گفتن ابلیس ذاتا پلید نیست. میگن ابلیس نقش بی ادب رو بازی کرده! مثه یه هنرپبشه که بر خلاف واقعیت خودش، نقش بی ادب رو کارگردان میده اون بازی کنه!!
  این در حالی است که به نص قرآن مجید، ابلیس جن هست و جن مثه انس، مختاره. و قرآن مجید فرموده ابلیس و اتباعش، جهنمی هستن

 4. سلام طاهری در مستند حلقه شیطان نشان داد که خل و چله، به این دلیل چرت و پرت زیاد گفته است. درباره ابلیس یکجا گفته تنها موحدی است که جز بر خدا بر کسی سجده نکرد، جای دیگر گفته اصلا ممکن نبود سجده نکند، یعنی مجبور بود! خب، موجود مجبور که موحد محسوب نمی شود. موحد کسی است که با اختیار تفکر و عملش موحدانه است

 5. از دیدگاه آخوند هر کسی که به علم عرفان دست پیدا کند شیطان است چون کاسبی اونا رو تعطیل میکنه و دیگه این جماعت حناش رنگی نخواهد داشت و نمی تونن به مردمی که علم عرفان میدونن حکومت کنن
  ا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا