فیلم و کلیپ

25) ابلیس مجبور یا مختار؟


مناظره وحید(مستر عرفان حلقه) با استاد شمشیری در شبکه جهانی ولایت

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. ایراد اصلی طاهری و طرفداران او این است که در مورد موضوعی که اطلاع کافی ندارند به راحتی اظهار نظر می کنند.

 2. جالبه که همین حدیث که مشکل دارد را در کتاب موجودات غیرارگانیک نیز به آن استناد کرده اند! (به قسمت پی نوشت های کتاب مذکور مراجعه کنید) و حتی در دادگاه هم به بعنوان سند حقانیت طاهری مطرح شده! ! !

 3. خوبه باز قبول کرد که باید بیشتر بررسی و مطالعه کند و بدون مطالعه لازم به حقانیت آموزه های طاهری، شهادت ندهد.
  اگر دوست عزیز آقا وحید و دیگر مسترها، بیشتر بررسی و مطالعه کنند قطعا به جمع نجات یافتگان از حلقه خواهند پیوست. ان شاء الله

 4. ما حق نداریم به جای کلام خدای متعال ،حرف و سخن طاهری و غیر طاهری را تکرار کنیم. به خدا این کار عین کفر و شرک است. قرآن مجید می فرماید ابلیس کافر و عصیانگر و متکبر و جهنمی است. دیگه هر کس هر حرفی بزند بی خود حرف زده و مشکل دارد. والسلام

 5. با عرض سلام
  من خیلی خوشحال در شبکه جهانی ولایت به نقد فرقه حلقه پرداخته شد.
  دیشب یکی از مسترهای قدیمی که شاگرد طاهری بوده (از اطرافیانم) به من گفت که فکر نمی کرده در شبکه ای که بیننده میلیونی دارد و در برنامه ای زنده به نقد حلقه پرداخته شود! من گفتم به شما القا کرده اند که منتقدین توان این کار را ندارند؛ درحالی که منتقدین دلسوز فقط جهت روشن شدن موضوع با دلایل متقن به این کار مشغول هستند.

 6. بسم الله الرحمن الرحیم.با عرض سلام.در این برنامه مستر عرفان حلقه میگه: شما متشابهات حلقه رو نقد میکنید و محکماتشو هیچ.متشابهات و محکمات در این عرفان واره چه معنایی دارند؟به نظر شما مضحک نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا