مناظرات و نشست ها

دفاع یکی از اعضای عرفان حلقه از «بی نامی خداوند» و پاسخ حجت الاسلام شمشیری در این مورد + ارائه اسناد و تحریفات سخنان علما.

شما در حال دیدن بخشی از مناظره ی فلاورجان هستید.

مسترهای عرفان حلقه می توانند در قسمت هشتم برنامه ی ناگفته های ادیان از پشت نقاب ها به در آمده و با حجت الاسلام شمشیری در باب بی نامی خداوند به مناظره بنشینند تا بدانند که کلام و عرفان اسلامی چنین خرافه ای را نمی پذیرد.

در روزهای آینده مناظره ی وحید (از مسترهای عرفان حلقه) با استاد شمشیری را بر سر شیطان در شبکه ی جهانی ولایت را در قالب یک کلیپ در انجمن نجات از حلقه منتشر میکنیم.

🔹تمامی انحرافات اساسی فرقه ی حلقه در سال 96 به یاری خداوند در قالب ویدئوها و اسناد متقن رونمایی می شود.

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. احسنت . حلقه ایها عشق ورزیدن به خدا که نا امید هستند چون طاهری به آنها گفته خدا را نمی توان شناخت؛ پس رفته اند به سمت عشق ورزیدن به تجلیات الهی که در راس آنها اول طاهری هست و بعد هوشمندی و بعد همینطور می آید و به سگ و گربه و شجر و حجر و غیره و ذلک می رسد!

  2. خدا را کنار گذاشتند تا راحت به کار خود برسند… وقتی خدا غیر قابل شناخت بشود و نشود به او عشق ورزید، باید عشق به چیزهای دیگر بورزند بخصوص اوج عشق ورزی و عشق بازی هاشون در مستر پارتی هایی است که شبانه در خفا خانم و آقا مسترهای شریعت ستیز دارند…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا