تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (30)

بسم الله الرحمن الرحیم

آسیب دیده شماره(30)

خانم  اسماء قبادیان

اینجانب اسماء قبادیان با حضور در دوره‌های عرفان حلقه، به‌خصوص دوره «تشعشع_دفاعی» دچار ناراحتی‌های شدید روحی و روانی شده بودم. شب‌ها کابوس می‌دیدم و با فریاد از خواب می‌پریدم. به همین خاطر شب هیج‌جا نمی‌ماندم. مادربزرگم که خیلی دوستش داشتم فوت کرده بود و من خیال می‌کردم روح او وارد وجود من شده!

چون در آموزه‌های عرفان حلقه آمده است که روح (کالبد_ذهنی) افرادی که از عرفان حلقه بهره‌مند نشده‌اند و به رشد و کمال عرفانی نرسیده‌اند، پس از مرگ در وجود افرادی که از نظر رفتاری و شخصیتی به آنها شباهت دارند، رسوخ می‌کنند و روح آنان را تسخیر می‌نمایند

چون من شباهت زیادی به مادربزرگم داشتم و او نیز خیلی مرا دوست داشت و به من عادت داشت، دیگر مطمئن شده بودم که روح مادربزرگم در من رسوخ کرده است و خیلی مضطرب بودم. حس بدی داشتم و حتی شب‌ها صدای ناله او را می‌شنیدم که از من کمک می‌خواهد و مرا به سوی خود می‌طلبد!

آن زمان در کلاس‌های آقای طاهری که در خیابان گاندی جنوبی، کوچه پالیزوانی برگزار می‌شد، شرکت داشتم و از آقای طاهری جریان مادربزرگم را پرسیدم. او بلافاصله نفوذ و رسوخ مادربزرگم را در وجود من تایید کرد و حتی گفت که باید زودتر خارج شود تا دردسر ایجاد نکند!

چند بار هم به من تأکید کرد که خودم «تشعشع مثبت 2» را اعلام کنم. البته چند روز بعد خدا رحم کرد و جریانی پیش آمد و از این کلاس‌ها دور شدم و به حالت عادی برگشتم.

دوره‌های عرفان حلقه، دیر یا زود آثار مخرب جبران‌ناپذیری را بر افراد شرکت‌کننده در این دوره‌ها خواهد گذاشت و باید برخی مردم که به هر ترتیب به این نوع کلاس‌ها گرایش دارند، آگاه شوند؛ چون تبلیغات موذیانه این گروه‌ها وسیع و فریبنده است.

البته وقتی از رفتن به کلاس خودداری کردم و طبق دستور یکی از کارشناسان دینی مثل گذشته و البته کمی بیش از گذشته به خواندن نماز و رفتن به زیارتگاه ها مبادرت کردم و کم کم وضعیتم بهتر می شد. شاید باور نکنید که هر روز به امامزاده صالح در تجریش می رفتم و یکی دو ساعت می ماندم و نماز می خواندم و با گریه از خدا می خواستم به حالت عادی برگردم و طبق دستور آن کارشناس دینی به حضرت فاطمه زهرا(ع) توسل می کردم و تقریبا چند هفته طول کشید تا اثر منفی اتصالات عرفان

حلقه از من دفع شود.و بیماریهای مادر بزرگم را ندارم فقط چون آقای طاهری تاکید کرد که روح مادر بزرگم در من رسوخ کرده دچار ترس و اضطراب و به نوعی توهم شده بودم. من حقیقت را می گویم.

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. کی گفته ارواح وارد وجود ما می شود؟ در کدام آیه قرآن آمده؟ در کدام حدیث آمده؟ همین طوری که نمی شود حرف زد. کسی که عرفان حلقه را درست کرده بدون ذکر منبع دینی و قرآنی و روایی ادعاهایی را همین جوری برای خودش مطرح کرده و افرادی هم نمی دانم چرا قبول کرده اند؟؟

 2. کسی که عرفان حلقه را ساخته میگه روح افراد متوفی وارد وجود افراد در دنیا می شود و تا این ارواح خارج نشوند شخص آلودگی روحی دارد و آلودگی روحی سد راه کمال معنوی انسان است. خب، این ادعا اگر درست باشد قبل از سازنده عرفان حلقه باید آخرین رسول خدا (ص) این موضوع مهم را گوشزد می کرد و آموزش می داد چون هدف آمدن آخرین رسول خدا هدایت مردم و به کمال رساندن آنان بوده است و امکان ندارد چیزی که ارتباط با کمال معنوی ما داشته باشد نداند یا بداند و نگوید چون این با حکمت خداوندی ناسازگار است

 3. اعضای عرفان حلقه می گویند در انجیل ها آمده ! سوالی که پیش می آید و مهم هم هست این است که بپرسیم اولا: مگر ما پیرو قرآن و سیره و سنت رسول الله (ص) و اهل بیت رسول الله (ع) نیستیم؟ ثانیا: انجیل واقعی کجاست؟ چگونه می توانیم به متونی که تحریف شدن آنها در قرآن کریم تصریح شده اعتماد کنیم؟؟ ثالثا: مگر قرآن، کامل ترین کتاب خدا نیست و رسول خدا (ص) و اهل بیت رسول خدا (ع) قرآن مجسم نیستند؟؟ پس با وجود قرآن و عترت آیا باز در راه کمال به مستمسک دیگری هم نیاز داریم؟؟

 4. عرفان توحیدی حلقه ما رو به صلح و عشق دعوت میکنه و میگه دیگه بسه تضاد. تا کی مسلمان بگه من حقم و مسیحی بگه من حقم؟؟ زرتشتی بگه من حقم و مسلمان بگه من ؟؟ یهودی بگه من و مسیحی بگه من و مسلمان بگه من و بودایی بگه من و همه هی بگن و هی بگن و هی بگن… عرفان توحیدی حلقه پیام آور عشق و آشتی و صلح و وحدت آمده با دعوت همه با هر دین و مذهبی به یک نقطه مشترک یعنی شعور الهی و هوشمندی کل، به این کثرت پایان بده.
  بای. سپاس

 5. پاسخ آقای (وحید ی. ن.)
  – ببین دوست گرامی! تمام تلاش عرفان های قلابی زیر سوال بردن (ختم نبوت) است. این جریان ها با شعارهای عوام فریبانه به دنبال این هستند که به خیال خام خود سد راه رشد روز افزون مردم مظلوم دنیا به مکتب نجات بخش و ضد استعماری اهل بیت (ع) شوند. آری برادر! این هدفی ست که مامور به انجام آن شده اند ولی شکست خواهند خورد. والسلام

 6. دادگاه انقلاب این طاهری را اعدام کند تا کسی از این به بعد جرات نکند با دین بازی کند

 7. پاسخ (عرفان توحیدی حلقه):
  شما از یک طرف از توحیدی بودن حلقه صحبت می کنید و از طرفی دین مبین اسلام که به نص صریح قرآن کریم، تنها دینی است که خود خدای قادر متعال قول به حفاظت از آن داده تا از دست تحریف دور بماند را می گذارید کنار ادیان تحریف شده همچون مسیحیت و یهودیت و حتی مذهب های شرک آلودی مثل (بودیسم) و مدعی هستید با محوریت حلقه همه این ها به اشتراک و وحدت می رسند! آخر توحید و شرک چگونه قابل جمع اند؟؟!! مگر اسلام همه را به توحید دعوت نفرمود؟؟ مگر قرار نیست همه پیروان ادیان و مذاهب غیر اسلامی با پیوستن به اسلام ناب محمدی(ص)، از شرک و نفاق و انحراف آزاد شده و طعم توحید ناب را تجربه کنند و به سعادت نایل آیند؟؟؟ چگونه عرفان قلابی حلقه که پر از آموزه های شرک آلود است می تواند همه را به توحید دعوت کند و مهم تر این که تا آموزه های قرآنی و قرآن و اهل بیت ع هست، اساسا می توان به آموزه دیگری چشم دوخت؟؟؟؟ به نظر من حلقه ایها واقعا به ختم نبوت ایمان ندارند و این تاثر برانگیز است…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا