پیام های رحمانی شیطانی

114) تشعشع آیات در فرقه حلقه

پیام رحمانی

امام صادق(علیه السلام) فرمودند: وقتی ارتفاع سقف خانه، بیش از چهار متر باشد به دور خانه آیة الکرسی بنویسید تا از شرّ جن و شیطان در امان باشید.(بحار الانوار؛ج76/ص149)

پیام رحمانی

بنیان گذار فرقه ی حلقه : جدا کردن آیات کار خیلی زشتی است. مثل این است که چشم را که خیلی هم قشنگ است، از کاسه ی سر بیرون بیاوریم. خیلی وحشتناک است. (دوره مستری؛ ص 41)

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. وقتی چشم آدم به کلام خدای رحمان می افتد بطور ناخود آگاه دل روشن می شود به یاد خدا. دقیقا این همان چیزی است که شیطان و جن های کافر از آن متنفر و گریزان و فراری هستند. به این خاطر اعوان و انصار شیطان، سعی می کنند بنی آدم را از آیه های قرآنی دور کنند.

  2. طاهری قصد داره طرفداراش مرتب چشمشان به آرم فرقه حلقه باشه و به این شکل مرتب به یاد طاهری باشن، به این منظور گفته تابلوی قرآنی در منزل نداشته باشین، قرآن نخوانید، مفاتیح الجنان نداشته باشین و و و. حتی حلقه ایها مفاتیح الجنان رو اصلن اجازه نمیدن تو خونه باشه. میگن لعن داره پس تشعشع منفی داره!! یکی نیست بگه لعن ستمگران در قرآن مجید آمده.

  3. سلام
    طاهری که بقول یکی از کاربران ،پایه گذار فرقه فرا شیطان پرستی هستش می دونه شیاطین چی می ترسن و فرار می کنن؛ به خاطر این گفته آیه قرآن تو خونه نگه ندارین و به دیوار نزنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا