تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (28)

بسم الله الرحمن الرحیم

آسیب دیده شماره (28)

دانش آموز آذربایجانی

پیام یک معلم از آذربایجان شرقی در خصوص شاگرد13ساله اش که گرفتار اتصالات شیطانی عرفان حلقه شد.

بنده معلم مقطع راهنمائی هستم و تا حدودی با عرفان حلقه و آموزه های این عرفان ضد خدا آشنایی دارم.و ماجرایی که قصد بیان آن را دارم مربوط به یکی از شاگردانم می باشد که به لطف خدا تونستیم به کمک اساتید بزرگوار وی را از شر اجانین که در حلقه دچارش شده بود نجات بدهیم.شرح ماوقع:

یکی از دانش آموزان من به علت درد گردن به پزشک مراجعه می کند.و چون درمان پزشک در شهرستان اثر بخش نبوده ،مادر این دانش آموز وی را به تبریز و پیش پزشکی دیگر می برد .دکتر جعفر گ  پزشک معالج وی در تبریز وی را ارتباط می دهد سپس به خانواده وی می گوید که ارواح سرگردان وی را تسخیر کرده اند.البته در اثر همان ارتباط اول ،ایشان دچار توهماتی هم میشوند.سپس این پزشک او را به مستر دیگری معرفی می کند.مستر دوم صحت   همان تشخیص پزشک را تایید می کند.و از وی سه زمان می خواهد برای اعلام ارتباط.

در راه بازگشت دختر خانم دچار هیجانات عجیبی شده و شروع به صحبت به زبان انگلیسی با مادر خودش می کند و خودش را یک دکتر آمریکایی معرفی می کند.کمی بعد به زبان ارمنی صحبت می کند و موقع رسیدن به خانه هم به زبان ترکیه ای صحبت می کند.در حالیکه این دانش آموز 13 ساله هیچ سابقه ای از هیچ کدام از این زبانها را ندارد.سپس این دانش آموز هر روز که می گذشته و تعداد ارتباط ها زیادتر میشد ،مطابق گفته های مادرش واظهارات گاه وبیگاه  طفل بد حالتر میشده،تا حدی که گاهی بیهوش میشده،وموجوداتی راکه به اوفرمان میدادندمیدیده ..حتی مشاهده رفت وامدشان را ازدیواروتعدادبسیار زیادشان ..ودستورات وفرامین غیراخلاقی تاحد دستور به خودکشی ووحشت ازانها..ونهایتاحلول ان موجودات را بدرونش وانجام حرکات وگفتارهای غیر متعارف که بااراده ان موجودات وبدست این طفل معصوم انجام میشده تاکتک زدن وفحش های رکیک به مادر دادن به مادرو……….که یاداوریش جان هرانسانی را بدرد میاوردولاعلاجی وسرگردانی خانواده که به یکباره چه اتفاقی برای فرزندشان افتاده…

وقتی مادر این دانش آموز در مدرسه ماجرا رو تعریف کرد بنده متوجه وخامت قضیه شدم و سعی کردم مادر را با مشکلات عرفان حلقه آشنا کنم.بالاخره تصمیم به ترک ارتباطات کردند.اما حال دختر خیلی بد بود طوری که روانپزشکان با تشخیص جنون واسکیزوفرنی تصمیم به بستری کردن وی داشتند.

بنده با هماهنگی و کمک گرفتن از آقای س.ا ،تونستیم این دانش آموز را از آزار و اذیت اجنه رها کنیم.البته چیزهایی که وی در این مدت مشاهده کرده هنوز هم اثر خود را در روحیه وی حفظ کرده است.

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  1. طاهری خودش با شیاطین در ارتباط بوده و اعضای حلقه را آلوده کرده. می بینید که اعضا را از نماز و ذکر و قرآن خواندن و صدقه دادن و زیارت و… منع می کرد تا شیاطین به راحتی و بدون مانع به فرد نزدیک شوند.

  2. این آقای مظاهری و شمشیری واقعا مجاهد راه خدا هستند. خیلی هم نترس هستند. ما که فقط داریم خاطرات می خوانیم از ترس سکته می کنیم چه برسه به این دو بزرگوار.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا