مناظرات و نشست ها

آنچه می بینید بخش اندکی از منطق طرفداران عرفان حلقه است.


وقتی حلقه ای ها به محل نشست تخصصی نقد حلقه هجوم آوردندو به استاد مظاهری سیف توهین کردند.

اتباع حلقه در کانال های خود سعی کرده اند جلسه ی نشست فرهنگسرای امید را بدون مخاطب جلوه دهند.این درحالی بود که حجت الاسلام شمشیری در حال نقد حلقه بودند که حلقه ای ها آشوب را در فضای فرهنگسرای امید آغاز کردند.ایشان به نقد خود ادامه دادند و استاد مظاهری سیف برای دعوت آنان به آرامش و حضور در جلسه و بیان اعتقاداتشان به فضای محوطه رفتند و حلقه ای ها با اهانت هایی که قابل بیان نیست، با ایشان به مقابله پرداختند.

آیا وقت آن نرسیده است که پیروان حلقه به مانند انسان های متمدن به جای غوغاسالاری، به منطق و گفتمان علمی با مخالفین خود روی بیاورند؟

به راستی این فرار از بحث با متقدین به خاطر پوچ بودن اعتقادات آنان نیست؟

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

 1. طرفداران و پیروان طاهری مثل خودش پر از موجود غیر ارگانیک اند؛ طاهری در )مستند حلقه شیطان) اول تهدید کرد می زند دوربین را داغون می کند، بعد از این که سوال منتقدین جدی تر شد، یکدفعه موجود طاهری رو آمد و به شدت از درون به برون ریخته شد و طاهری زد دوربین را خرد و خمیر کرد و در رفت….!!!

 2. شش سال مسترهای دانه درشت گروهک حلقه در آمریکا و چند جای دیگر ، هر چه زور زدند دیدند حتی نمی توانند یک سرماخوردگی ساده را جلوی چشم متخصصان پزشکی درمان کنند!! مباحث به ظاهر عرفانی شان هم که واقعا خنده دار و خرافی است ،چون مردم شعور دارند و نمی پذیرند؛ لذا این ها توان گفتگوی علمی و منطقی نمی توانند داشته باشند

 3. سلام و خدا قوت . طاهری و مریدانش اینجا رو با جاهای دیگه اشتباه گرفته بودن. جن و جن بازی و جن گیری به سبک فیلم های هالیوودی در شان ملت مسلمان ایران نیست. تمام

 4. حلقوی ها و در راس آنها محمد ع. طاهری چون با شیاطین تماس دارند، دچار رفتارهای بد و غیر طبیعی می باشند. در مستند حلقه شیطان دیدید که محمد ع. طاهری فحش داد به پدر آن آسیب دیده و انگشت هایش را در گوشش فرو کرد و حتی حالش بد شد به حدی که کنترلش را از دست داد و با پا محکم زد دوربین فیلم برداری را انداخت!

 5. به نام خدای متعال
  سلام بر دوستان
  می خواستم عرض کنم هیچ انتظاری نداشته باشید که شاگردان آقای طاهری مثل آدم عاقل بنشینند و حرف بزنند و هرجا اشتباه دارند را قبول کنند و سعی کنند خود را اصلاح کنند، چون این ها مثل خود آقای طاهری هستند و جز سر و صدا و شلوغ بازی کاری نمی توانند بکنند برای این که اراده پذیرش حرف حق را ندارند.
  خیلی ممنون

 6. تنها راه علاج این است که دادگاه انقلاب و قاضی پرونده، در مورد سرکرده این گروهک سیاسی، انقلابی عمل کند تا ضد انقلاب دست و پای خود را جمع کند. ایران جلوی قلدری های ابرقدرت ها ایستاده است؛ پس جمع کردن گروهک های فاسد برایش مثل آب خوردن است! در این نوع کلاس های مختلط که شریعت ستیز هم هستند ،انواع و اقسام فسادها صورت می پذیرد ضمن این که ایمان مردم را متزلزل می کنند

 7. همشون دچار خروج و برون ریزی هستن.. بعضی از مسترها که دونه درشت هستن دوره های فشرده می گذارن که مثلا در عرض سه ماه همه حلقه ها رو تفویض می کنن به فریب خورده و خلاصه سه ماهه میشه مستر (مربی حلقه). االبته پول خوبی هم می گیرن. مثلا دو میلیون (2000000) می گیرن سه ماهه مدرک مستری میدن….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا