سخنرانی های موضوعی نقد حلقه

5) صوت قسمت پنجم برنامه ناگفته های ادیان با موضوع بررسی روش سلوکی عرفان واره حلقه

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

 1. به نام خدا
  سلام
  سوالی دارم که خواهش می کنم مدیریت محترم سایت پاسخ بدهند.
  – چرا حلقه ایها تابلوهای قرآنی را از دیوار خانه خود پایین می کشند اما نماد و آرم عرفان حلقه را قاب گرفته به دیوار منزل یا محل کار خود نصب می کنند و می گویند از آن تشعشع مثبت دریافت می کنند؟
  باتشکر

  1. سلام به شما دوست گرامی.بی شک در عرفان حلقه چون از جن و طلسم استفاده می کنند و بر سر این موضوع (یعنی استفاده از طلسم ) بین خودشون هم حتی درگیری هست (و نیرومنش بیشتر حلقه ای ها رو استفاده کننده ی از حلقه های طلسم میدونه) و برای بهره برداری از جن و طلسم ناگزیر هستند موانع رو حذف کنند.و مانع اصلی ذکر و یاد خدا و آیات قرآن هستش.

 2. به جای عرفان کیهانی باید بگویند عرفان مقوایی! یک تکه مقوا بعنوان پایان نامه برایشان شده بت !و آن را مقدس می پندارند!!!!!!! حق ندارم که شگفت زده هستم از دست مریدان طاهری!؟

 3. پایان نامه به دیوار بچسبانند خوب است اما آیات نورانی قرآن بر دیوار نصب شود بد است! با این وصف طاهری و طاهرییون ، خود را )شیعه( هم معرفی می کنند!

 4. باید هم طاهری مخالف نصب آیه قرآن بر دیوار باشد چون با دیدن آیه قرآن، انسان را به یاد خدای بی همتا می اندازد و کلام او را گوشزد می کند، ولی نگاه کردن به پایان نامه و نماد حلقه بر روی آن و امضای آن، آدم را متوجه طاهری می کند و فرد را به یاد آموزه های شیطانی فرقه حلقه می اندازد

 5. ** امام صادق “ع” فرمودند:
  … به دور دیوار خانه خود آیت الکرسی بنویسید تا از شر جن و شیطان در امان باشید.
  (بحارالانوار ، ج: 149 / 76)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا