فیلم و کلیپ

5) قسمت پنجم برنامه ناگفته های ادیان با موضوع بررسی روش سلوکی عرفان واره حلقه

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. ممنون جناب حجت الاسلام شمشیری که تلاش می کنید انحرافات فکری سرکرده حلقه کیهانی را برای ما روشن کنید. من خودم از طریق تبلیغ زیاد هم کلاسی ام می خواستم وارد حلقه کیهانی بشوم که با توضیح شما به شک افتادم و با تحقیق بیشتر فهمیدم حلقه کیهانی اصلا عرفان اسلامی نیست و بلکه آسیب روحی و جسمی به افراد وارد می کند. باز هم ممنونم

 2. به جای عرفان کیهانی باید بگویند عرفان مقوایی! یک تکه مقوا بعنوان پایان نامه برایشان شده مثل بت و آن را تقدیس می کنند!!!!!!

 3. سلام. وقتی آیه ای از قرآن مجید جلوی چشم انسان باشد علاوه بر اثر وضعی مثبتی که بر چشم و دل و جان و وجود انسان می گذارد ،یک یادآوری کننده است، یعنی انسان را به یاد خدا می اندازد و دل را متوجه آن بی همتا می کند؛ این دقیقا چیزی است که فرقه های شیطانی نمی خواهند. به این علت به جای قرآن باید پایان نامه و نماد حلقه جلوی چشم اعضای این فرقه باشد تا همواره به یاد حلقه و طاهری باشند. موضوع مهم دیگر این است که آیه قرآن کریم دفع کننده شیاطین است و جن های کافر از دیدن نور آن احساس ناامنی و وحشت کرده و فرار می کنند؛ این هم چیزی است که با اهداف شیطانی فرقه هایی مثل حلقه، در تقابل است.

 4. * یکی اصحاب می گوید:
  دیدم دور خانه امام صادق “ع” ، آیت الکرسی نقش بسته و نیز در طرف قبله عبادتگاه آن حضرت، آیه الکرسی نوشته شده بود.
  (بحارالانوار ، ج: 151 / 76(

 5. ** امام صادق “ع” فرمودند: … به دور دیوار خانه آیت الکرسی بنویسید تا از شر جن و شیطان در امان باشید.
  “بحارالانوار ، ج: 149 / 76”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا