اخبار عرفان حلقه

پخش قسمت چهارم برنامه‌ی زنده ناگفته‌های ادیان در نقد تخصصی فرقه‌ی عرفان حلقه از شبکه ی جهانی ولایت

قسمت چهارم برنامه‌ی ناگفته‌های ادیان که در نقد تخصصی فرقه‌ی عرفان حلقه است فردا 20 فروردین 96 و در ساعت 18 به مدت یک ساعت با کارشناسی حجت الاسلام شمشیری از شبکه جهانی ولایت به روی آنتن می‌رود.برای دیدن این برنامه از طریق ماهواره و یا سایت شبکه ی جهانی ولایت به آدرس www.velayat.tv می توانید مراجعه بفرمائید.

 

نوشته های مشابه

7 دیدگاه

  1. یکی از نقاط قوت این برنامه این است که جناب شمشیری با استاد به اسناد و مدارک بخصوص کتاب ‘عرفان کیهانی (حلقه)’ و انسان از منظری دیگر و کتاب انسان و معرفت و … نقد و بررسی می کنند. موفق باشید

  2. کسی که واقعا برای خدا کار کند مردم را به دین و قرآن و اهل بیت (ع) وعوت می کند ولی کسی که برای خود کار می کند ،فرقه و دار و دسته راه می اندازد.

  3. سلام. برنامه ناگفته های ادیان به کارشناسی استاد شمشیری عالی است و ساعت پخش آن نیز خوب است ولی ای کاش ساعت پخش برنامه ‘نجات از حلقه’ که امشب ساعت 12 شب پخش می شود کمی زودتر پخش میشد. به هرحال از شبکه جهانی ولایت به خاطر پخش این دو برنامه سپاسگذارم

  4. نقد حلقه در شبکه ماهواره ای ولایت هم مثل مستند تلویزیونی حلقه شیطان ، هسته مرکزی ورشکسته حلقه را گیج و ویج کرده و نمی دانند چه غلطی بکنند! آنها دلشان نمی خواهد واقعیت فاش شود تا پول پیدا کنند.

  5. خیر ببینن عوامل شبکه جهانی ولایت که فرصتی فراهم کردند تا به آسیب هایی که عرفان طاهری به افراد ساده دل می زند پرداخته شود. بخصوص برنامه ناگفته های ادیان که زنده پخش میشود. و خیر ببینن کارشناسان محترم شمشیری و مظاهری. از دیشب نیز سری جدید برنامه نجات از حلقه شروع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا