سخنرانی های کوتاه نقد حلقه

۹7) پیامدهای نامطلوب روش سلوکی حلقه (بخش سوم)

نوشته های مشابه

11 دیدگاه

  1. وقتی میگه زیربنا شبکه کیهانی و روبنا ،اعتقادات و دستورالعمل های ادیان؛ یعنی می خواهد بگوید ادیان (حتی دین اسلام!) کاستی زیربنایی دارد و حالا روش طاهری آمده مشکل گشایی کند!!!

  2. سلام علیکم- معنویت ها و عرفانهای بدلی قصد دارند ارتباط با عالم بالا را امری پیش پا افتاده و همگانی جلوه دهند و بدینوسیله به وحی و نبوت و … به خیال خود ضربه بزنند.

  3. من تو کلاساشون شرکت داشتم و همه چی خلاصه میشه در تفویض حلقه از سوی مستر به داوطلبان! کلاساشون مختلط برگزار میشه و همه به هم ارتباط میدن و سوال پیش میاد که مگه میشه اینجوری آدم به عرفان برسه؟؟؟!

  4. مسترهای دانه درشتشان چند سال در آمریکا و جای دیگر، چه غلطی کردند؟ فقط پول به جیب زدن و کلاه برداری کردند و تعدادی بدبخت و ساده لوح مثل من بدبخت را، بدبخت تر کردند. لعنت بر این دنیا پرستان

  5. جریان منحرفی که طاهری معلوم الحال با حامیان پشت پرده اش به راه انداخته، کوچک تر از آن است که بتواند در برابر اسلام عزیز قد علم کند. گنده تر از این جریان هم در طول تاریخ در مقابل خداوند قادر، رسوا و محو شدند. والسلام

  6. باسلام می خواستم تشکر کنم از سایت خوبتان و موضوعات مهمی که در آن عنوان می کنید و خدمت بزرگی به آنان که در معرض فرقه حلقه شیطانی قرار بگیرند می نمایید. امیدواریم دولت جمهوری اسلامی جلوی رشد فرقه های شیطانی را بگیرد و اجازه ندهد راحت فعالیت کنند در کشور. التماس دعا

  7. لازمه تسلیم خدا شدن، عمل به دستورات اوست و روشن است که انسان باید به آخرین دستور خدا عمل کند و آخرین دستور خدا همان چیزی است که آخرین رسول او آورده است. (استاد شهید مطهری/ کتاب عدل الهی/موضوع: دینی جز اسلام پذیرفته نیست)

  8. سلام. با توجه به رفتارهای نامعقولی که بنیانگذار عرفان حلقه در مقابل سوال دو منتقد مستند (حلقه ی شیطان) از خود نشان داد، به این نتیجه روشن می رسیم که عملا مباحثه و مناظره علمی و مستدل با آقای طاهری، عملا غیر ممکن است. و اعضای عرفان حلقه بهتر است نگویند با آقای طاهری مناظره کنید.

  9. هر سه بخش موضوع سخنرانی عالی بود وخیلی متشکرم .سایت شما برای بنده شده مثل یک دانشگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا