حلقه به روایت اسناد

سند شماره ۱ – بخش دوم – دیدگاه فرقه حلقه در مورد بی تاثیر بودن دین

نوشته های مشابه

5 دیدگاه

  1. از منظر عرفان کاذب حلقه همه چیز خلاصه میشود در اتصال با حلقه های بی شمار!! هوشمندی کیهانی. تازه منتظر هستند طاهری آزاد بشود و حلقه های دوره 9 را به مریدانش تفویض کند!!!! یعنی با زندان افتادن طاهری، محروم شده اند از بقیه حلقه های رحمانیت عام الهی!!!!!!!

  2. سلام. در دوره های فرقه کیهانی مسیحی،یهودی،شیطان گرا و خلاصه همه نوع آدم شرکت دارن و آن تعداد مسلمان که شرکت دارند هم ترمزدستی نماز و روزه و ذکر و زیارت و حج و حجاب و انفساق و امر به معروف و نهی از منکر و … آنها کشیده می شود و درواقع از نامسلمان می شوند و می پیوندند به دیگر اعضای غیر مسلمان کلاس!

  3. جای بسی شگفت است که چجوری حلقوی ها طاهری دیوونه رو قبول دارن !؟ مستند حلقه شیطان نشون داد که این آدم ،اعصاب درست و حسابی نداره و اصلن نمی تونه زبون و دست و پاش رو کنترل کنه..!!

  4. شیطان و اعوان و انصارش، در برابر تمامی اموری که ساحت قدس باز می گردد و با روحانیت و عرفان سر و کار دارد ،معادل دروغین می سازد و آن را در پس نقاب تزویر و تقلید، پنهان می کند. پس این است واقعیت عرفان های دروغینی مثل : “عرفان کاذب حلقه”

  5. آن چه که این جن زدگان حلقه ای به نام عرفان می خوانند، هیچ نیست جز سخت ترین مراتب اغوای شیطان و سفری نفسانی تا آسمان دروغین وارونه ای که از انعکاس آمال موهوم در سراب سحر و فتنه شیطان معنا گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا