تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

آسیب دیده شماره (6)

ن –ش از تبریز

با عرض سلام خدمت استاد محترم

واقعیتش چند وقتیست که عمه ی من دچار رعشه و لرزهایی میشه که به مدت 3 یا 4 یا حتی 6 ساعت ادامه پیدا میکنه و با گریه همراه هستش . بعضی اوقات دچار این حملات میشه و بدنش به طور کلی بی حال و سست میشه و تازگیا میگه که توان راه رفتن و ایستادن ندارم . اضطراب دارم . متوجه شدیم که به همراه پسرش به دو جلسه از این جلسات فرادرمانی عرفان حلقه رفته برای رفع استرسهایش . ولی با برقراری ارتباط ،نورهای بنفش و زرد و سیاه میدیده .

یه روز ساعت 7 صبح تلفن خونه به صدا دراومد . همه وحشت کردیم که این وقت صبح کی میتونه باشه . عمه ام طوری پشت تلفن گریه میکرد که توروخدا پاشین بیایین خونه ی ما من میترسم .

من و مادرم رفتیم خونشون . لرز همراه با پرشهایی در دستها و پاهاش بود همراه با گریه از اعماق وجودش .و هی میگفت ای وای خسته شدم برید برید….

مادرم با صدای بلند شروع به اذان گفتن کرد . و من با استفاده از نرم افزاری که در گوشیم داشتم سوره ی جن رو باز کردم که با صدای بلند پخش بشه . مادرم یک عدد قند برداشت و سوره ی حمد رو قرائت کردن و به عمه ام دادند ولی ایشون یهو گریه اش شدید شد و حبه ی قند رو برگردوند . به مقداری آب درون لیوان معوذتین خواندیم و به صورتش پاشیدیم جیغ میکشید که سیاهی ها از جلو میپرند این ور آنور دیگه بسه . میترسم . کلا یک جو وحشتناک حاکم بود . که من دیگه از ترسم دیگه خونشون نرفتم تا اینکه ….

البته الان با انجام دستورات اسلامی وضع بهتر شده.

وی بصورت کاملا غیر ارادی جیغ میکشیدن و صدای حیوانات و عجیب و غریب میدادن ..

از تمامیه هموطنان عزیزم عاجزانه خواهش میکنم حتی برای کنجکاوی هم که شده وارد این فرقه های نوظهور نشنوند . چه بسا عواقب جبران ناپذیری بر روح و جسمشون باقی میمونه .

 

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. سلام بر شما عزیزان که حتی در تعطیلات هم دست از فعالیت بر نداشتید و در حال روشنگری بودید. اجرتان با خدا.
    تمام هدف فرقه شیطانی حلقه این است که القا کند تنها مسیر رسیدن به کمال، عرفان حلقه کیهانی است و سرکرده این فرقه شیطانی را در حد (العیاذبالله) خدا، بالا برده اند و او را می پرستند.

  2. ممنون از پند این شخص
    واقعا منم معتقدم ربطی به تسلیم ندارد آسیبها و حتی برای کنجکاوی نباید وارد اینها شد

  3. من میخواستم برای تحقیق برم تو حلساتشون شرکت کنم حتی پی دی اف جزواتشونم گرفتم ک بخونم اما دیگه اینکارو نمیکنم😐

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا