سخنرانی های کوتاه نقد حلقه

87) علل گرایش به حلقه (بخش سوم)

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

 1. استاد شهید مرتضی مطهری حرف خوبی دارد در کتاب عدل الهی که می گوید: لازمه تسلیم خدا شدن، پیروی از دستورات اوست و روشن است که انسان باید به آخرین دستور خدا عمل کند و آخرین دستور خدا همان چیزی است که آخرین رسول او آورده است.
  ولی در عرفان نوظهور حلقه اصرار بر این است که معنی دیگری از واژه (تسلیم) در مغز مخاطب تزریق شود! گفته اند: تنها شرط اتصال با حلقه های شعورکیهانی، تسلیم و شاهد بودن است….
  یعنی می گویند در حال اتصال نشستن نباید هیچ قضاوتی کرد و فقط در اتصال بنشینی ببینی چه می شود!!!!!

 2. سلام .عرفان کیهانی (حلقه) افراد را با وعده درمان همه بیماریها جذب می کند سپس فکر آنها را سوراخ می کند (شستشوی مغزی) و آموزه های عرفان کیهانی (حلقه) را حق محض معرفی می کند و با ترور شخصیتی علمای دین و زدن مارک و برچسب های مختلف (تهمت هایی مثل ظاهر بینان، ناآگاهان، انحصار طلبان، مخالفان کیفیت و…) آقای طاهری و مسترها را آگاه و عارف و کامل و نجات بخش جا می زند. در این بین افرادی که اطلاعات دینی کمی دارند یا اصلا ندارند و بی سوادان قبول می کنند و منحرف می شوند.

 3. امکان نداره بدون تمسک به قرآن و عترت، به مدارج بالای معنوی و معرفتی برسیم. این عرفان ها و شبه معنویت های نوظهور ، دکان و محل کسب درآمد یک عده سودجو مثل طاهری و آزمندیان و حلت و … هست

 4. کسی که خودش رو به خواب زده نمیشه بیدارش کرد. بعضی حلقه ای ها گول خوردن ولی بعضی هی میخوان این گول رو بخورن! با این دسته نمیشه حرف زد چون خودشون رو به خواب زدن…. با سردسته این ها قاطعانه برخورد بشه، کار درست میشه و دست و پاشون رو جمع میکنن و دیگه نمی تونن این جوری شورش رو در بیارن و ژست حق به جانب بودن بگیرن …..

 5. سلام
  مسترها کافی است یک شخصی را پیدا کنند که دنبال قدرت ها و کارهای خارق العاده و جن گیری و متاثر از فیلم های هالیوودی صهیونیستی باشد؛ سریع او را با روش های خاص به کمک موجودات موذی ، جذب گروهک حلقه کرده به انواع و اقسام توهمات روانی مبتلایش می کنند

 6. پدر من که چندین بار سخنرانی های طاهری را گوش کرده و کتابهاش را هم خونده ، همان جور که میدانید بعد از 8 ترم که همه ی حلقه هارا گرفتند انسان کاملی می شوند و عارف میشوند،خودش کسیه که سیگار میکشه،مشروب می خوره،تریاک میکشه،بسیار بسیار هم آدم دروغ گو و بد دهنیه. خلاصه این که یه عارف تمام عیاره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا