اخبار عرفان حلقه

دستگیری یکی از مسترهای اصلی عرفان حلقه در اصفهان

خبر فوری:

ساعتی پیش سربازان گمنام امام عصر علیه السلام در شهر اصفهان یکی دیگر از کلاس های مختلط این فرقه ی ضاله را در این شهر شناسایی کرده و 19 نفر از اعضای این فرقه را دستگیر کردند.

در بین دستگیر شدگان لیدر اصلی این فرقه در شهر اصفهان به چشم می خورد.

نوشته های مشابه

17 دیدگاه

 1. مسترهای حلقه باید به اشد مجازات برسند چرا که دین و اعتقاد و سلامتی و بنیان بسیاری از خانواده ها را تابود کرده اند.

 2. سربازان جان برکف و گمنام امام زمان، خدا قوت. ممنون از تلاش هاتون.

 3. سلام.تشکر میکنم از عزیزانی که با زحماتشون جلوی کسانی که با دروغ و تزویر موجبات آزار و رنجش مردم رو فراهم میاورند،می ایستند.

 4. سربازان جان برکف و گمنام امام زمان علیه السلام خدا قوت. ممنون از تلاش هاتون.

 5. سلام وخداقوت
  خیلی تشکر می کنم از تمامی کسایی که تو ابن مسیر برای حفظ حقوق مردم از مال وجون خودشون میگذرن،بخصوص اون دسته افرادی که گمنامند(سربازان گمنام امام زمان)،امیدوارم که همیشه در سایه پر برکت امام زمان موفق باشید

 6. سلام خدا قوت.
  ممنون از تلاش های سربازان گمنامی که بدون چشم داشت برای احقاق حق و حقوق مظلومان شبانه روز تلاش می کنند. بدون سر و صدا، بدون شانتاژ، بی توقع ولی مثل همیشه قاطع و با عزمی راسخ.

 7. سلام تشکر میکنم از تمام کسانی که با تمام قوا برای نابودی عرفان حلقه تلاش می کنند.

 8. سربازان گمنام امام زمان عج مدال پر افتخاریوسف زهرا بر سینه شماست باشجاعت شما و ایمانتان باشد که دردی از دردهای اسیب دیده های این فرقه دوا گردد. اجرکم عندالله

 9. یکی از ابزارهای شیطان برای مقابله با دستگاه انبیاء، سوء استفاده از اجنه برای گمراه کردن مردم ناآگاه بوده و هست. به امید روزی که مردم ما با دین شناس شدن از سقوط در گرداب فرقه های انحرافی و جن گیرهایی مانند عرفان حلقه نجات بیابند.

 10. سلام وتشکرکه لانه های شیطان را ویران کردیداما به اسیب دیدها هم رسید گی نماییدوعدالت اجرا شود

 11. امیدوارم این دستگیری ها در شهر های دیگر از جمله تهران هم انجام بشه تا نابودی کامل این مدعیان دروغین که خیلی از خانواده هارا از هم پاشیدن اینان روی خانمها سرمایه گذاری میکنند وقصدشان از بین بردن خانواده و اشاعه بی بند وباری در جامعه است و در نهایت از هم پاشیدن نظام می باشد مسئولین باید برخورد بیشتری با آنها بکنند

 12. سلام و خسته نباشید به سربازان گمنام و شایسته حضرت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف- لطفا هرجا لانه فساد و شیطان هست از بین ببرید تا خون های ریخته شده به پای درخت اسلام و انسانیت از بین نرود وبه هیچ یک از این جرثومه های فساد رحم نکنید که «ترحم برپلنگ تیز دندان ***ستم کاری بود بر گوسفندان» / خداوند همه را به راه خیر هدایت کند.

 13. در اصفهان خیلی تعداد کلاسهای حلقه زیاده
  من خودم از افراد چندجا شنیدم برگزار میشه
  سربازان گمنام دمتان گرم اصفهان را پاکسازی کنید که اوضاعش خرابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا