فصل اول: مقدمات نجات

سه. اشتیاق به حلقه‏ های شعور کیهانی نداشته باشید.

 دومین ابزار تسلط شیطان اشتیاق است. کسانی که اشتیاق دارند به وعده‏های فریبنده و دروغین شیطان دست یابند، خودشان را برای تسلط او آماده کرده‏اند. اشتیاق به هر یک از قدرت‏های وعده داده شده در حلقه‏ها را از دل خود بیرون کنید. راه درست، بندگی خداست و از این راه به خود او خواهید رسید و او همه چیز است، همه عشق، همۀ قدرت و همۀ دانایی. پس به هیچ کدام از حلقه‏ها هرچقدر هم که رازآمیز و فریبنده و جذاب باشند اشتیاق نداشته باشید.

همۀ قلب‏تان را برای خدا خالی کنید، خداوند خواسته‏هایش را توسط آخرین پیامبرش به شما گفته است، از راه محمد صلی الله علیه و آله بروید، همۀ قلب تان را به خدا و به محمد و آل او تقدیم کنید. بی‏تردید محمد و آل محمد برگزیدگان خدا هستند که عشق به آنها را از ما خواسته است و در صورتی که کسی ارتباط کاملی با آنها برقرار سازد، به هیچ یک از گام‏های نجات از حلقه نیاز نخواهد داشت. زمانی که با شنیدن نام شیرین محمد عشق خدا بود، قلب‏تان تپید و مهربانی را احساس کردید و نسبت به راهنمایی‏های او مشتاق شدید، بدانید که هیچ توهم شیطانی در ذهن شما مؤثر نخواهد بود.

بنابراین دو شرط لازم برای برداشتن گام‏های نجات را فراموش نکنید. هیچ هراس و اشتیاقی نسبت به حلقه‏ها نداشته باشید. در این صورت دیگر شما مورد مناسبی برای هجوم وسوسه‏ها القائات و توهم پردازی‏های شیطانی نیستید و بسیار آرام و راحت خواهید شد. لطفا هیچ هراس و اشتیاقی نسبت به حلقه‏ها نداشته باشید.

بسیار خوب! می‏دانم برای کسانی که مدتی تحت القائات عرفان حلقه بوده‏اند، نداشتن هراس و اشتیاق نسبت به حلقه‏ها ساده نیست. اما همین که اراده کنید، به این هراس و اشتیاق دروغین و پوچ پایان دهید، آمادگی ورود به گام‏های نجات از حلقه را خواهید داشت. بعد از ورود به تدریج هراس و اشتیاق القائی و ساختگی و دروغین مسترهای عرفان حلقه از بین خواهد رفت و تراژدی توهمات پایان می‏پذیرد. شما مجبور نیستیدی که یک عمر با این توهمات و دروغ‏ها زندگی کنید و آنها که با آنها کنار آمده‏اند، هنوز می‏توانند، یک زندگی پاک و زیبا را تجربه کنند.

 

 

 

10 دیدگاه

 1. جالبه!!! شمادقیقا از یکی از اصول عرفان استفاده می کنید!! اشتیاق!!! خودتونم تحت تاثیرش قرار گرفتید!! پس معتقدید که عرفان چندان هم که شما داریدخودتونو تحت فشار قرار میدید، بد نیست!!! خیلی مشتاق نباشید!!!

  1. من فکر میکنم در اصل بنیان‌گذار این فرقه هست که از اینطرف و اونطرف کلمه‌هایی کش رفته و دیگه کلمه رو بدنام کرده! بعد هم شما خودت اگه خیلی به این عرفان کاذب اعتماد داری چرا اومدی توی این سایت!

 2. چطوره کلمه ی اشتیاق رو کلا از قاموس لغت حذف کنیم که برای شما شبهه ایجاد نشه!!!!!!!!!!!!

  1. آقا کاش توهم و القارو تعریف کنید که چیه. فوق العاده سخت که آدم بخواد یک چیزایی رو وهم بدونه. من خودم خیلی چیزارو می فهمیدم توهمن. ولی تک و توک یه سری چیزا خدایی وهم نبودن. یا من نمی دونم واقعا وهم چیه. خوب اگر از نوع سحر باشه آدم حق داره بترسه دیگه. یا صداها و تق تق هایی که آدم می شنوه. اینا چین؟

 3. ممنون برای سایت خوبتون.طاهری شیاده.عرفان علم نیست که برن کلاس و پول بدن.کسی که دفتر و دستک و دار و دسته درست میکنه و کارهای عجیب میکنه تا مردم رو به تعجب واداره اصلن نرسیده.به خدا نرسیده.نرسیده و حتی دور هم شده.مولوی با اون شناخت و عرفان همچین چیزهایی نگفته.مولوی گفته هر جوری میخوای با خدا حرف بزن.نگفته که برین پیش یه سیبیلو که شما رو به خدا وصل کنه! قصه موسی و شبان رو بخونین.خدا همیشه با آدم هست.خدا برای رسوندن برکت و عشق و آرامش و فیضش نیازی به آقای طاهری نداره که بیاد بنده هاشو بهش وصل کنه.عرفان حلقه چرت و پرت محضه.یه مشت خزعبلات و تلقین و جادویه سیاه و و چرت و پرته که توی مغز آدمهای بیسوادی میکنن که مطالعه ندارن و کتاب نمیخونن.اینا همش فن تلقینه.به نظرم کاملن شیطانیه.چون چیزی که به خدا و فرشتگانش وصل باشه همه اش عشق و آرامش و شادی درونی و شهود و سلامتی و زیبایی و وسعت دل و همه خوبیهاست.نه مثل اعضای عرفان حلقه که اگه یک نفر ازشون سوال کنه مثل سگ پاچه شو میگیرن.اون علائمی هم که با چتصال بهشون دست میده نشونه های نزدیک شدن جن و همزاد و ….. سایر موجودات منفی هست.اصلن شک نکنین.اصلن برون ریزی نیست.نشونه حضور نیروی منفی و جن و … هست.همونطور که نشونه حضور خدا و فرشتگان شجاعت و عشق و شادی و آرامش و نور و سایر خوبیهاست مثل مولوی و سایر عرفا.کدوم یکی از عرفای بزرگ ایران توی کتابهاشون گفتن که یه سیلیلو باید باشه تا جن تونو بیرون بیاره و برین کلاسش؟؟؟ سعدی ، مولوی ، نظامی و سایر عرفا همش از قرآن و پیامبر گفتن و تفسیر سوره های قرآن رو میگفتن.طاهری یه شیاده و جن میاره برای مردم.نشونه جن هم اولیش ترس هست.در صورتیکه اگه با خدا باشین انقدر شجاع هستین و دلشاد که اگه وسط جهنم هم برین از هیچی و هیچ موجودی نمیترسین.نه مثل اعضای عرفان چلقه که هر لحظه ترس از تسخیر دارن.اخه روح سرگردان کجا بوده😃 این طرز فکر نظم کائنات رو زیر سوال میبره.همچین چیزی نیست و چرت محضه.سیبیلوی احمق.خدا شفاش بده.و خدا اعضای گول خورده برای پول و احساس قدرتشو هم شفا بده.چتصال😃چرفان چلقه😃 چقدر بیسوادین آخه.عمو سیبیلو سر همه تونو شیره مالیده و براتون همزاد گرفته.اینکه حالتون خراب میشه برا حضور اونهاست.قرآن بخونین تا اون علائم بره و باطل بشه.بخصوص سوره روم.مزمل.نصر.آیت الکرسی.ناس و فلق و …..قرآن بخونین تا خوب بشین

 4. چقدر هم اعضای دار و دسته اش عصبی و پاچه گیرن.خدا شفا شون بده.قدرت خدا به همه اینا پیروزه.خدا به همه این شیاطین پیروزه.خدا شفا شون بده.ادبیات نوشتن طرفدارانشم که توی سایتها پیام میزارن همه مثل همه.احتمالن همه شون یکی دو نفرن😃خدا شفا بده.یه عقل درست و حسابی هم بهشون بده😃

 5. بسیارمچکرم از سایتی که دارید،واقعا خداخیر دنیاوآخرت رو نصیب شما کنه که درصددنجات بقیه براومدین،من خودم کسی هستم که ازاین حلقه ضربه خوردم وتصمیم گرفتم به خدامتوسل بشم ومسعله ای که برام پیش اومده حل کنم،لعنت خدا بر شیطان وپیامبرانش که یکی از آن ها طاهری میباشد

 6. توی تلگرام بزن عرفان حلقه ، با ممبرهای بالا میاد. سایت خوبی دارید، اما شما هم در شبکه های مختلف اجتماعی فعال باشید ، پدر دوستم گرفتار شده و مدتیه گم و گور شده و … و…

 7. بسم الله الرحمن الرحیم
  عرفان حلقه چیزی جز دام شیاطین نیست. کاری جز تلقین و وسوسه برای گناه ندارند. اعضاشون همگی بی آبرو هستند. دشمن خدا و دینند. آرزو میکنند چیزی به اسم قرآن وجود نداشت. قدرت خدا بر همه چیز فائق هست و شیطان حتی به فکر ضدیت با خدا نمیتونه بیفته فقط این ما انسانهاییم که شیطان رو به خودمدن جذب میکنیم.

 8. من فقط چند روز هستش که از این فرقه جدا شدم و همین چند روز هم با امید به خدا و به زبون اوردن اسمش انقد ارامش دارم و خوب میارم توی زندگیم. انقد خدا داره پا به پا کمکم می‌کنه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا