تجربه های آسیب دیدگان و نجات یافتگان

فقط اتصال به حلقه فرادرمانی، بدون شرکت در کلاس

توضیح: مریم از روزهای اول که سایت را راه‌اندازی کردیم، از سایت بازدید کرد و با ما همراه شد. در واقع با او از این طریق آشنا شدیم. اوایل سوالاتی برای مشکلاتش می‌پرسید. یک‌بار هم در جلسات ما شرکت کرد؛ ولی چون بچه کوچک دارد، دیگر نیامد. از او خواستم شرح ماجرا را برای ما بنویسد تا در قسمت تجربه‌ها کار کنیم. می‌گفت قلم نوشتن ندارد، ولی برایمان نوشت و اتفاقاً خوب هم نوشته است. از او سپاس‌گزاریم و برای بهبودی کاملش دعا می‌کنیم.
من در دوره های کلاسهای عرفان حلقه شرکت نداشتم وبا توجه به حضور یکی از نزدیکانم در این کلاسها برای یک بیماری جسمی، از ایشان فرادرمانی می گرفتم.
در همان دوره های اول بهشون گفته بودند می توانند فرادرمانی را روی افراد انجام دهند. من هم با تصور اینکه این روش یک نوع انرژی درمانی است از آن استقبال کردم و این شروعی بود بر ایجاد مشکلات روحی من .
اونها می گفتند این موجودات غیر ارگانیک هستند که سبب ایجاد بیماری در بدن انسانها می شوند و باید آنها را با دادن فرادرمانی و تشعشعات دفاعی از خود دور کرد و من ناغافل از اینکه دارم در واقع راه را برای نفوذ شیاطین به خودم باز می کنم.
در ابتدا وجود موجوداتی غریب را حس می کردم که با من صحبت می کردند ( به گفته عرفان حلقه ایها این موجودات در بدن انسانها هستند و ما آنها را رو می آوریم و کم کم آن ها را دور می کنیم درحالیکه عکس آن است) .
در عین حال نیز حالات معنوی خوبی (درظاهر) در من ایجاد شده بود و نمازهایم را با تمرکز کامل و بدون حواس پرتی می خواندم و احساس پاکی و نشاط خاصی داشتم، ناغافل از اینکه این دامی بود برای کشاندن و جذب من به این مسیر و راهی برای باز شدن پایم به این کلاسها.
کم کم با صحبت هایی که با فرد فرادرمانم می کردم و مطالعاتی که کردم بوجود تناقضاتی بین گفته ای عرفان حلقه و قرآن پی بردم و از آن به بعد دیگر نخواستم ادامه دهم.
از آن زمان بود که مشکلاتم  پیچیده تر شد. شبها کابوس می دیدم و بارها با فریاد از خواب می پریدم و روزها این موجودات خبیث مدام در گوشم وز وز می کردند و حرفهای بی ربط می زدند و موقع دعا و زمانیکه سر بر سجده داشتم تلاش می کردند تمرکزم را بهم بریزند.
برای فرزندم هم ایجاد ناراحتی می کردند بطوریکه گاهی کودکم به هنگام خواب فریاد می کشید و از خواب می پرید.
با اینکه هنوز وجود شان را حس می کنم ولی به امید خدا و لطف و عنایت او و با مداومت به خواندن قرآن و مراقبت از اعمالم تا جا ییکه توانستم  کم کم رفتاراین موجودات را تحت کنترل در بیاورم و به دریافتهایی برسم که قبلا فاقد آن بودم .

(مریم پ از تهران)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا