اخبار عرفان حلقه

جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه برگزار شد

امروز پنج‌شنبه، 30 خردادماه «دومین جلسه نقد و بررسی عرفان حلقه در سال 92» به‌همت و یاری مؤسسه بهداشت معنوی در پژوهشگاه باقرالعلوم برپا شد.

مؤسسه بهداشت معنوی چندی است که به منظور بحث و تبادل نظر میان مخالفان و موافقان عرفان حلقه، جلساتی را در روزهای پنج‌شنبه دو هفته یک‌بار برگزار می‌کند. در این جلسات جمعی از کارشناسان مذهبی، روان‌شناسی، محققان و دانشجویان رشته‌های مختلف و… حضور دارند و به بحث آزاد در موضوعات طرح‌شده می‌پردازند.

گفتنی است بحث‌ها بر پایه موضوعاتی که از سوی مسترها و مدافعان حاضر در جلسه طرح می‌شود، شکل می‌گیرد و کارشناسان مختلف به تحلیل مسائل بر پایه استدلال و اسناد معتبر هر رشته می‌پردازند.

در این جلسه که برای اولین‌بار بازدیدکنندگان و مخاطبان سایت «نجات از حلقه» نیز حضور داشتند، بحث‌ها درباره «جایگاه عقل در عرفان حلقه»، «تحلیل مساله اغوا یا القاء»، «مساله چشیدن و تجربه‌کردن حلقه‌ها»، «اساسنامه عرفان حلقه»، «علم یا عرفان‌بودن حلقه»، «پرداختن به درمان بیماران بدون مجوزهای پزشکی و قانونی»، «دگرگونی‌ها و به‌هم‌ریختگی‌ها و به‌اصطلاح بیرون‌ریزی‌ها» در حلقه بحث شد و مخالفان و موافقان با یکدیگر به مناظره پرداختند.

یادآور می‌شود این جلسات هر دو هفته یک‌بار در روزهای پنج‌شنبه در پژوهشگاه باقرالعلوم برگزار می‌شود و شرکت در آنها برای عموم آزاد است. پژوهشگاه باقرالعلوم، واقع در میدان فلسطین، جنب کلانتری می‌باشد و این جلسات عموماً در ساعت 2 بعد از ظهر آغاز می‌شود و به طور رسمی تا 2 ساعت به طول می‌انجامد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 09368406667 تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا