سخنرانی های کوتاه نقد حلقه

92) سلامت معنوی و سبک زندگی (بخش اول)

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

  1. مستند (حلقه شیطان) که تلویزیون روی آنتن برد دیوانگی و کم تحملی و عصبیت و نداشتن جواب محمد علی طاهری را به نمایش گذاشت و موجب تردید بسیاری از مریدان محمدعلی طاهری شده است به حدی که هنوزز روی آنتن رفتن این مستند از سوی صدا و سیما محل بحث مسترهاست. رنج مهسا خانم نیز موجی از نفرت از فرقه حلقه را در میان مخاطبان در برداشته است

  2. واقعن این کار سیمای جمهوری اسلامی ،عالی بود امیدوارم ادامه دار باشه. (مستند حلقه شیطان) واقعیت هایی رو نشون داد که قابل تامل بود…..

  3. سلام -همه مدعیان دروغین ارتباط با غیب،دچار اختلالات و مشکل روحی -روانی اند و نیازمند درمان. رهبر عرفان کاذب حلقه نیز یکی از این بیماران است. این بیماران روحی- روانی،واقعا خیال می کنند شخص بزرگی اند. اکثریت اعضای این نوع گروه ها نیز دچار نوعی اختلال و مشکل روحی -روانی اند و با ورود به این کلاسها قصد دارند بزرگ شوند تا شاید کمبودی که درون خود حس می کنند را رفع نمایند. می بینید که بدون سختی و بدون حتی آزمون و در زمانی کوتاه،به درجات بالایی می رسند و مثلا در عرفان حلقه، به آسانی و به سرعت، مستر )مربی( شده مورد توجه دیگران قرار می گیرند و به نوعی می خواهند دیده شوند.
    متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا